پروژه‌ها

هدیش مال کجاست و چه امکاناتی دارد

مجتمع هدیش مال

 

مجتمع تجاری اداری هدیش مال در زمینی به مساحت ۳۲۰۰ مترمربع با ۱۴ طبقه و حداقل ۴۵۰۰۰ مترمربع زیربنا در میدان هروی تهران قرار دارد. اگر به دنبال خرید واحد تجاری یا اداری در محدوده هروی تهران هستید خواندن ادامه این مقاله اطلاعات خوبی را در اختیار شما خواهد گذاشت.

مرکز خرید هدیش مال در سال ۱۴۰۰ به بهره برداری رسید. سازندگان هدیش مال این سازه را با تازه‌ترین تکنولوژی و متریال‌های ساختمان سازی و مدرن‌ترین الگوهای طراحی و نماسازی خلق کرده‌اند.

هدیش مال یک مرکز خرید تجاری و تفریحی در بهترین منطقه شهر تهران است و گزینه خوبی برای اجاره واحد تجاری و اداری در محدوده استاد حسن بنا است زیرا امکان خرید چند وجهی را برای خریداران فراهم می‌کند. در ادامه مقاله با کیلید همراه شوید تا اطلاعات بهتری از این مرکز خرید معرفی کنیم.

هدیش مال کجاست؟

مجتمع هدیش مال یک مرکز تجاری در شمال شرق تهران است. در منطقه ۴ شهرداری تهران، در محله حسین آباد-مبارک آباد و در حوالی میدان هروی قرار دارد. با توجه به موقعیت هدیش مال علاوه بر ساکنین محله‌های حسین آباد و هروی، محله‌های لویزان، شیان، شمس آباد، مجیدیه و پاسداران به این مرکز خرید دسترسی خوبی دارند.

راهنمای طبقات

 • طبقه منفی یک: هایپراستار
 • طبقه همکف تا دوم: فروشگاه ها و مرکز خرید
 • طبقه ۳: محل برگذاری نمایشگاه های فصلی و نمایشگاه ماشین
 • طبقه ۴: فودکورت
 • طبقه ۵: مجموعه کافه و رستوران ها و واحدهای اداری
 • طبقه ۶ و 7:  کتابخانه و سینما، سالن کنسرت و آمفی تئاتر
 • طبقه 8: روف گادرن

 در همین رابطه بخوانید:

 

امکانات هدیش مال هروی

این مجتمع تجاری دارای زیربنای ۶۰۰۰۰ متر مربع و در زمینی به مساحت ۴۲۰۰ مترمربع افتتاح خواهد شد. یکی از وجوه تمایز این مرکز خرید با دیگر مراکز اداری و تجاری در خدمات این مرکز است.

ساختمان هدیش مال دارای ۱۶ طبقه است که ۶ طبقه آن پارکینگ و ۹ طبقه تجاری، اداری و تفریحی است. 

در طبقات همکف تا دوم این مرکز خرید انواع فروشگاه ها از اصناف مختلف از خوراکی، پوشاک، آرایشی و بهداشتی، طلا و جواهر و کالاهای لوکس از برندهای معتبر ایرانی و خارجی در این مرکز خرید وجود دارد. همچنین در این مرکز خرید برندهایی نظیر دیوید جونز، پاریس هیلتون، ریس و سامسونگ حضور دارند. 

سینما هدیش مال

در طبقه ششم هدیش مال، شش سالن سینما، سالن کنسرت و آمفی تئاتر وجود دارد. سال‌های سینمای VIP و مدرن هدیش مال مجهر به تکنولوژی روز دنیا، از کیفیت صدا و تصویر بالایی برخوردار است.

در واقع با افتتاح این طبقه، اولین سالن سینما منطقه مختص این مجتمع تجاری شد. از دیگر مزایای این مرکز خرید می‌توان به امکان برگزاری کنسرت موسیقی و وجود یک سالن اختصاصی برای آمفی تئاتر اشاره کرد. در طبقه ششم هدیش مال یک کتابخانه هم وجود دارد تا مکانی ایده آل برای اهل فرهنگ و هنر باشد. و همین موضوع به دلیل کم بودن این دست فضاها در تهران بسیار اهمیت دارد و از این حیث هدیش مال را از دیگر مراکز خرید تهران متمایز کرده است.

سینما وی آی پی هدیش مال

 

هایپر استار هدیش مال

همه فضای طبقه منفی یک هدیش مال حدود ۳ هزار متر مربع به هایپر استار اختصاص دارد. با توجه به اینکه در محدوده این منطقه هایپر دیگری هم وجود ندارد، بنابراین وجود آن، هم برای ساکنان منطقه هروی و حتی دیگر مناطق، اتفاقی مثبتی است. ضمن اینکه هاپیر استار به پارکینگ دسترسی بسیار خوبی دارد و به راحتی می‌توان خریدها با حجم زیاد را به خودرو شخصی منتقل کرد.

مجتمع هدیش مال

 

فودکورت و رستوران

طبقه چهارم این مجتمع نیز برای فود کورت‌ها و همچنین طبقه پنجم برای مجموعه کافی‌شاپ‌ها اختصاص داده شده است. فودکورت هدیش مال با 3000 متر مربع مساحت و 14 رستوران، فضایی دلنشین برای یک وعده غذایی است. این فودکورت دارای تنوع غذایی بالایی است که برای هر سلقیه‌ای پیشنهادی دارد. علاوه بر این روف گاردن جذاب این مجموعه هم برای کاربرد فود کورت تابستانه در نظر گرفته ‌شده است.

نمایشگاه ماشین های خاص

در هدیش مال، هر طبقه به هدف خاصی اختصاص داده شده است و جانمایی فضاهای تجاری به صورت دقیق مشخص شده است. در طبقه سوم از این مرکز خرید، مرکزی برای نمایش ماشین‌های لوکس، مدرن و کلاسیک دنیا در نظر گرفته شده است. برای این طبقه یک آسانسور مجزا برای جابه‌جایی ماشین هم در نظر گرفته ‌شده است.

مجتمع هدیش مال

 

سازه مجتمع هدیش مال

هدیش مال به لحاظ سازه‌ای، مطابق استانداردهای بین‌المللی ساخته شده است. قبل از احداث این مجتمع تحقیقات مختلفی بر روی مراکز خرید مشابه ایرانی و خارجی دیگر انجام شده است و به همین دلیل هم تمام ضعف‌های مراکز خرید دیگر در آنها رفع شده است.

گروه ساختمانی انبوه سازان هدیش، سازنده این مرکز اداری و تجاری است و در ساخت این ساختمان از بهترین تکنولوژی استفاده کرده است تا همه افراد بتوانند در آن سرمایه گذاری کرده و با اهداف تجاری و تفریحی از آن استفاده کنند.

 

دسترسی به مجتمع هدیش مال

برای دسترسی به هدیش مال می‌توان از از پنج اتوبان اصلی تهران یعنی، همت، امام علی، صیادشیرازی و بابایی استفاده کرد. پارکینگ مجتمع هدیش مال در خیابان موسوی قرار دارد.

از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی بزرگراه امام علی و میدان هروی مرکز خرید گلستان و مرکز خرید هروی قرار دارد.

نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو میدان هروی و نزدیکترین ایستگاه بی ارتی ایستگاه مبارک‌آباد در بزرگراه امام علی است و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس چهارراه پاسداران است که دسترسی به این مکان را با استفاده از حمل ‌و نقل عمومی هم آسان کرده است.

شماره تماس: 02122950101

آدرس: میدان هروی، گلستان پنجم (خیابان موسوی)، رو به روی خیابان شمشاد، شماره 14

مجتمع هدیش مال

 در همین رابطه بخوانید:

 

مختصری درباره این مرکز خرید

 • شش طبقه پارکینگ با ظرفیت 700 جای پارک
 • سه طبقه اداری
 • نه طبقه تجاری شامل:
  یک طبقه هایپر مارکت
  یک طبقه اختصاصی جهت نمایشگاه اتومبیل
  دو طبقه طبقه سینما، کتابخانه و سالن همایش و آنفی تئاتر
 • یک طبقه فودکورت زمستانه
 • کافی شاپ و رستوران
 • روف گاردن، فودکورت تابستانه و تالار

مجتمع هدیش مال

جمع بندی

 • مجتمع تجاری اداری هدیش مال در زمینی به مساحت 4200 مترمربع با 16 طبقه و حداقل 60 هزار مترمربع بنا در میدان هروی تهران ساخته شده است.
 • هدیش مال هروی یکی از مراکز خرید مدرن و باشکوه تهران است. سازندگان هدیش مال این سازه را  با تازه‌ترین تکنولوژی و متریال‌های ساختمان سازی و مدرن‌ترین الگوهای طراحی و نماسازی خلق کرده‌اند.
 • هدیش مال یک مرکز تجاری در شمال شرق تهران، حوالی میدان هروی وروبروی خیابان شمشاد است. این مجتمع تجاری دارای زیربنای ۶۰۰۰۰ متر مربع و در زمینی به مساحت ۴۲۰۰ مترمربع در سال 1400 افتتاح شد است.
 • ساختمان هدیش مال دارای ۱۶ طبقه است که ۶ طبقه آن پارکینگ و ۹ طبقه (تجاری واداری و تفریحی) است. علاوه بر این روف گاردن جذاب این مجموعه هم برای کاربرد فود کورت تابستانه در نظر گرفته ‌شده است.
 • در طبقه ششم هدیش مال، چهار سالن سینما، سالن کنسرت و آمفی تئاتر وجود دارد. در واقع با افتتاح این طبقه، اولین سالن سینما منطقه مختص این مجتمع تجاری است.
 • هدیش مال در حال ساخت به لحاظ سازه‌ای،  مطابق استانداردهای بین‌المللی ساخته شده است. قبل از احداث این مجتمع تحقیقات مختلفی بر روی مراکز خرید مشابه ایرانی و خارجی دیگر انجام شده است و به همین دلیل هم تمام ضعف‌های مراکز خرید دیگر در آنها رفع شده است.
مجتمع هدیش مال
« از 5 »

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *