دکوراسیون داخلی

ایده‌هایی مدرن برای دکوراسیون پذیرایی خانه

دکوراسیون پذیرایی خانه

 

محیط خانه، بهترین مکان برای گرفتن آرامش و انجام کارهایی‌ست که نیاز به تمرکز و ذهن آزاد دارند. استفاده درست از رنگ‌ها، پارچه‌های طرح‌دار و جایگذاری درست وسایلی مثل مبلمان و میز و صندلی می‌تواند کمک بسزایی برای بدست آوردن احساس خوب در خانه ایجاد کند. تلاش کردیم تا در این نوشتار ایده‌هایی برای دکوراسیون پذیرایی خانه که محل دور هم جمع شدن اعضای خانواده است، ارائه دهیم.

نمایش رنگ قرمز در اتاق پذیرایی خانه

قرمز را در ترکیب با سفید استفاده‌کنید و از انرژی مثبت منتقل‌شده در فضای پذیرایی لذت ببرید.

 

مبلمان پذیرایی

 

ترکیب پارچه‌های طرح‌دار و ساده در طراحی دکوراسیون پذیرایی خانه

برای طراحی هال خانه پارچه‌های طرح‌دار را با ساده ترکیب کنید. استفاده از پارچه‌های طرح‌دار در کنار انواع ساده آن در صوتر یکه به هماهنگی رنگ‌های آنها نیز توجه شود، می‌تواند معجزه‌ای در دکوراسیون شما باشد.

 

مبلمان پذیرایی

 

ایده‌هایی برای پرنور کردن فضا در اتاق پذیرایی خانه

با استفاده از وسایلی مانند میز وسط حصیری، پنجره‌های سرتاسری و… فضایی باز بسازید. اگر مساحت خانه شما کوچک است، این مبلمان به بزرگتر نشان دادن آن کمک می‌کند.

 

میز پذیرایی

 

استفاده از طیف‌های سفید

از طیف‌های سفید و بافت‌های متنوع برای وسایل استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که سفید از آن دست رنگ‌هایی است که به راحتی با هر رنگ دیگری ست می‌شود.

 

پارچه‌های طرح‌دار

 

ایجاد فضای مطالعه در دکوراسیون پذیرایی خانه

گوشه‌ای پرنور را با افزودن یک مبل به مکان مطالعه تبدیل کنید و از لحظات خواندن کتاب در آن قسمت لذت ببرید. همانطور که در تصویر نیز مشخص است استفاده از آباژور در دکوراسیون پذیرایی خانه نیز میتواند مبلمان اتاق پذیرایی را جذاب‌تر کند.

 
دکوراسیون پذیرایی خانه

 

ترکیب دکوراسیون سنتی-مدرن

استفاده از رنگ‌های سبزِلیمویی و آبی‌اقیانوسی و ترکیب وسایل قدیمی با جدید مثل صندلی با چوب بامبو در دکوراسیون پذیرایی خانه فضا را دل‌نشین می‌کند.

  پارچه‌های طرح‌دار

 

 

در همین رابطه بخوانید:

 

 میز بازی در دکوراسیون پذیرایی خانه

از میز صاف و کم‌ارتفاع برای پذیرایی و بازی در کنار مبلمان پذیرایی استفاده کنید. حتما هنگام خرید میز جلومبلی به اندازه آن دقت کنید تا بیش از اندازه بلند یا کوتاه نباشد.

 

پارچه‌های طرح‌دار

 

ایجاد تنوع در دکوراسیون پذیرایی

هر چند وقت یک‌بار با افزودن وسایل جانبی جدید، به اتاق پذیرایی و نشیمن تنوع بخشید. این وسایل می‌تواند چیزی مثل گلدان، تابلو و یا حتی وسایل کوچکتر باشد.

 

 

در همین رابطه بخوانید:

  
دکوراسیون پذیرایی خانه

مطالب مرتبط

چرا کاغذ دیواری را باید برای دیوار خانه انتخاب کنیم؟

کاغذ دیواری تنوع زیادی در طرح، رنگ و جنس دارد و این یکی از مزایای دکوراتیو آن محسوب می‌شود. ترکیب طرح، جنس و رنگ‌های متنوع زمان زیاد و مهارت بالایی […]

اصول و مراحل طراحی و چیدمان دکوراسیون منزل

  اگر بخواهیم محیطی که در آن زندگی می‌کنیم و لوازمی که در آن قرار دارند را جاگذاری و چیدمان کنیم، شاید حداقل به 10 روش ممکن بتوان این چیدمان […]

با انواع سبک‌های دکوراسیون داخلی برای منزل بیشتر آشنا شوید

  خانه محلی برای آرامش است. همه افراد دوست دارند تا بعد از گذراندن یک روز پرمشغله به خانه‌ای پر از آرامش و دل‌نشین برگردند و بتوانند در خانه به […]

کاربرد آینه در دکوراسیون داخلی خانه

  طراحی دکوراسیون در هر دوره‌ای از تاریخ، سبک‌ها و روش‌های خاصی داشته است. در هر سبک از وسایل و المان‌های ویژه‌ای استفاده می‌شود اما استفاده از برخی عناصر در […]

قبل از خرید و انتخاب کاغذ دیواری برای خانه، این مطلب را بخوانید

  بسیاری از افراد به دلیل فرآیند سخت و پیچیده رنگ کردن دیوارها، کاغذ دیواری را به عنوان یک جایگزین مناسب برای پوشش دیوارها انتخاب می‌کنند. انتخاب کاغذ دیواری با […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *