دکوراسیون داخلی

ایده‌هایی مدرن برای دکوراسیون پذیرایی خانه

دکوراسیون پذیرایی خانه

 

محیط خانه، بهترین مکان برای گرفتن آرامش و انجام کارهایی‌ست که نیاز به تمرکز و ذهن آزاد دارند. استفاده درست از رنگ‌ها، پارچه‌های طرح‌دار و جایگذاری درست وسایلی مثل مبلمان و میز و صندلی می‌تواند کمک بسزایی برای بدست آوردن احساس خوب در خانه ایجاد کند. تلاش کردیم تا در این نوشتار ایده‌هایی برای دکوراسیون پذیرایی خانه که محل دور هم جمع شدن اعضای خانواده است، ارائه دهیم.

 

نمایش رنگ قرمز در اتاق پذیرایی خانه

قرمز را در ترکیب با سفید استفاده‌کنید و از انرژی مثبت منتقل‌شده در فضای پذیرایی لذت ببرید.

 

مبلمان پذیرایی

 

ترکیب پارچه‌های طرح‌دار و ساده در طراحی دکوراسیون پذیرایی خانه

برای طراحی هال خانه پارچه‌های طرح‌دار را با ساده ترکیب کنید. استفاده از پارچه‌های طرح‌دار در کنار انواع ساده آن در صوتر یکه به هماهنگی رنگ‌های آنها نیز توجه شود، می‌تواند معجزه‌ای در دکوراسیون شما باشد.

 

مبلمان پذیرایی

 

ایده‌هایی برای پرنور کردن فضا در اتاق پذیرایی خانه

با استفاده از وسایلی مانند میز وسط حصیری، پنجره‌های سرتاسری و… فضایی باز بسازید. اگر مساحت خانه شما کوچک است، این مبلمان به بزرگتر نشان دادن آن کمک می‌کند.

 

میز پذیرایی

 

استفاده از طیف‌های سفید

از طیف‌های سفید و بافت‌های متنوع برای وسایل استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که سفید از آن دست رنگ‌هایی است که به راحتی با هر رنگ دیگری ست می‌شود.

 

پارچه‌های طرح‌دار

 

ایجاد فضای مطالعه در دکوراسیون پذیرایی خانه

گوشه‌ای پرنور را با افزودن یک مبل به مکان مطالعه تبدیل کنید و از لحظات خواندن کتاب در آن قسمت لذت ببرید. همانطور که در تصویر نیز مشخص است استفاده از آباژور در دکوراسیون پذیرایی خانه نیز میتواند مبلمان اتاق پذیرایی را جذاب‌تر کند.

 
دکوراسیون پذیرایی خانه

 

ترکیب دکوراسیون سنتی-مدرن

استفاده از رنگ‌های سبزِلیمویی و آبی‌اقیانوسی و ترکیب وسایل قدیمی با جدید مثل صندلی با چوب بامبو در دکوراسیون پذیرایی خانه فضا را دل‌نشین می‌کند.
 

 

در همین رابطه بخوانید:

 

 پارچه‌های طرح‌دار

 

 میز بازی در دکوراسیون پذیرایی خانه

از میز صاف و کم‌ارتفاع برای پذیرایی و بازی در کنار مبلمان پذیرایی استفاده کنید. حتما هنگام خرید میز جلومبلی به اندازه آن دقت کنید تا بیش از اندازه بلند یا کوتاه نباشد.

 

پارچه‌های طرح‌دار

 

ایجاد تنوع در دکوراسیون پذیرایی

هر چند وقت یک‌بار با افزودن وسایل جانبی جدید، به اتاق پذیرایی و نشیمن تنوع بخشید. این وسایل می‌تواند چیزی مثل گلدان، تابلو و یا حتی وسایل کوچکتر باشد.

 

 

در همین رابطه بخوانید:

  
دکوراسیون پذیرایی خانه

مطالب مرتبط

دیوارکوب منزل چیست و چه نقشی در دکوراسیون داخلی خانه ایفا می‌کند؟

  این روزها با نزدیک شدن به سال جدید خانه‌های همه ما حال و هوای متفاوتی پیدا می‌کند و در کنار موضوع خانه تکانی یکی دیگر از گزینه‌هایی که نیازمند […]

همه چیز در مورد دکوراسیون منزل ۲۰۲۰

  دکوراسیون منزل در هر سال رنگ و بوی خودش را می‌گیرد. دکوراسیون داخلی خانه می‌تواند از طرح‌ها و ویژگی‌های خاصی پیروی کند. دکوراسیون خانه بایدها و نبایدهای زیادی دارد. […]

چگونه رنگ‌های مختلف را به محیط حمام اضافه کنیم؟

  با کمک گرفتن از رنگ‌های مختلف و کاشی رنگی فضای حمام شما می‌تواند زیبا و جذاب شود. استفاده از خط و خطوط رنگی در بدنه کاشی نیز به رنگی […]

نکاتی که طراحان داخلی علاقه دارند کارفرما بداند

  تاکنون به فکر همکاری با یک طراح داخلی افتاده‌اید؟ آیا شخصی که با او توافق کرده‌اید فرد مناسبی برای پروژه‌های طراحی داخلی خانه شما است؟ آیا در مورد فرآیند […]

مواردی که معماران و طراحان موفق انجام می‌دهند

  مراحل و روند طراحی معماران و طراحان بسیار شخصی و دارای تفاوت‌های ظریف است. در نتیجه با شروع هر پروژه که با یک کانسپت یا ایده همراه است امکان […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *