ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در پونک تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 2

  تعداد کل معاملات انجام شده1268 معامله
  میانگین قیمت متر مربع32.47 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل3.817 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 10.39% +

  خرید آپارتمان در پونک

  پونک محله‌ای قدیمی در شمال غرب تهران است که بخشی از آن در منطقه 5 و بخش کوچک‌تر آن در منطقه 2 قرار گرفته است و همواره یکی از محله‌های پرطرفدار برای خرید خانه و سکونت بوده. بافت این محله اکثرا نوساز است و خانه های قدیمی ساز در آن کمتر دیده می شوند. پونک از لحاظ موقعیت جغرافیایی از شرق به جنت آباد، از غرب به دره پونک، از شمال به حصارک و از جنوب به محله باغ فیض یا بزرگراه شهید همت محدود می‌شود و جزو مناطق خوش آب و هوای تهران به حساب می‌آید. بنابراین خرید آپارتمان در پونک طرفداران زیادی دارد.

  خرید خانه در محله پونک

  قیمت خرید خانه در پونک در خیابان‌ها و محله‌های مختلف متفاوت است و با توجه به کوچه و خیابان و قدیمی یا نوساز بودن قیمت خرید آپارتمان در پونک تفاوت دارد. خرید آپارتمان در پونک رونق دارد و تعداد زیاد آپارتمان‌های نوساز هم به این رونق کمک کرده است. قیمت خرید خانه در پونک بسته به کوچه، محله و نزدیک بودن به امکانات متفاوت است. برای آگاهی بیشتر از قیمت خرید آپارتمان در پونک می‌توانید به سایت کیلید مراجعه کنید.

  خدمات و امکانات رفاهی و دسترسی‌های مهم برای ساکنین ‌محله پونک

  برخی علت نام‌گذاری پونک را فراوانی گل پونه در زمان قدیم در این محله می‌دانند و  آن‌گونه که می‌گویند ساکنان قبلی و قدیمی‌تر این محله از خراسان به آنجا آمده بودند و شغل اکثر آن‌ها باغبانی بود.

  یکی از اولویت‌های خرید خانه در پونک و سکونت، دسترسی به مرکز شهر و نقاط مهم است که محله پونک به دلیل نزدیک بودن به بزرگراه حکیم، اتوبان همت، بزرگراه نیایش و اتوبان ستاری که دسترسی به سایر نقاط تهران را آسان می‌کند و خیابان‌های مهمی مانند بلوار عدل، بلوار کمالی و … در اولویت برای خرید آپارتمان و خانه به حساب می‌آید.

  خط 10 اتوبوس‌های تندرو که از میدان آزادی در غرب تهران آغاز می‌شود، با عبور از دو بزرگراه محوری محمد علی جناح و شهید اشرفی اصفهانی از میدان دوم صادقیه، پونک و چهار دیواری و نیز از مقابل دو مرکز بزرگ خرید تیراژه و بوستان عبور کرده و در نهایت به واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در شمال غرب تهران منتهی می‌شود. محله پونک ایستگاه تاکسی هم دارد که دسترسی به نقاط مختلف شهر را امکان‌پذیر می‌کند.

  در محله پونک شعبه‌های مختلف بانک از جمله ملی و ملت قرار دارد و همچنین مراکز درمانی معتبری مانند کلینیک پیامبر یا درمانگاه‌های طب ورزشی در اختیار ساکنین این محله است و برای تفریح و ورزش نیز پارک‌های نهج البلاغه و پارک فراز و فضا‌های تفریحی مانند سرزمین عجایب، فرحزاد، سایت پرواز پاراگلایدر و غیره در این محله جهت رفاه بیشتر ساکنین احداث شده است. پردیس سینمایی زندگی هم با داشتن 5 سالن نمایش از مراکز تفریحی این محله برای خانواده‌ها است. مراکز خرید این محله که بسیار پرطرفدار هستند و از سایر محلات هم برای خرید به آن مراجعه می کنند  مجتمع تجاری بوستان و پاساژ تیراژه هستند.

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در پونک تهران