ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در مرزداران تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 2

  تعداد کل معاملات انجام شده1268 معامله
  میانگین قیمت متر مربع32.47 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل3.817 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 10.39% +

  خرید آپارتمان در مرزداران

  محله مرزداران در شمال غربی شهر تهران و منطقه 2 شهرداری قرار گرفته است. بلوار مرزداران بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری را به بزرگراه اشرفی اصفهانی وصل می‌کند. همسایه‌های مرزداران، از شمال بزرگراه حکیم، از جنوب بزرگراه جلال آل احمد، از شرق بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از غرب بزرگراه یادگار امام هستند. مساحت این محله 355 هکتار است که جمعیتی معادل 25000 نفر را در خود جای داده است.

  تاریخچه مرزداران

  مرزداران نیز مانند بیشتر بخش‌های تهران در گذشته جمعیت کمی داشت و آسفالت و مسطح نبود. در این محله تعداد زیادی باغ میوه وجود داشت که اهالی برای فروش میوه‌ها به محله‌های اطراف مانند صادقیه فعلی می‌رفتند. پس از انقلاب اسلامی، نام این محله به شکوفه‌های انقلاب تغییر کرد و آسفالت شد که این باعث گسترش محله و خرید آپارتمان و افزایش جمعیتش شد. پس از مدتی نام آن به مرزداران تغییر یافت.

  دسترسی مرزداران

  ایستگاه متروی مرزداران در خط 6  امکان بسیار خوبی برای رفت‌وآمد فراهم کرده است. چند خط اتوبوس از این منطقه عبور می‌کنند که تردد را ساده‌تر کرده‌اند. تاکسی‌های ابتدای بلوار مرزداران نیز تا حدود زیادی به این امر کمک می‌کنند. این محله به دلیل قرار گرفتن میان چند بزرگراه برای رفت‌وآمد با ماشین شخصی مشکلی ندارد و انتقال سریع به اکثر نقاط تهران از طریق این بزرگراه‌ها امکان‌پذیر می‌شود.

  امکانات مرزداران

  وجود مدارس متعدد در پایه‌های مختلف نیاز خانواده‌هایی که فرزند مدرسه‌ای دارند را تامین کرده است. همچنین آموزشگاه‌هایی که در سطح این منطقه هستند نیازهای اهالی را به خوبی پاسخ می‌دهند. کتابخانه‌های این محله محیط مناسبی برای مطالعه هستند و کتابخانه‌ مرزداران واقع در خیابان ابوالفضل شبانه‌روزی است و در تمامی ساعات پذیرای افراد است. مرکز خرید پردیسان، از مراکز خرید پرطرفدار این محله است و تنوع اجناس در این مرکز خرید زیاد است. مراکز خرید و فروشگاه‌های دیگری نیز در این محله قرار دارند که کار ساکنان را راحت کرده‌اند. پارک طبیعی پردیسان از جاذبه‌های این محله است که برای سپری اوقات فراغت و آشنایی با گونه‌های زیستی بسیار مناسب است. آسیاب کهک نیز جاذبه‌ی تاریخی این محله است که قدمت آن به دوران صفویه برمی‌گردد.

  خرید و فروش و رهن و اجاره آپارتمان در مرزداران

  از حسن‌های محله مرزداران خیابان‌های پهن و عریض آن است که افراد زیادی را به این بخش از تهران جذب می‌کند. قیمت آپارتمان‌ها در این منطقه به محل قرارگیری، دسترسی، عمر بنا و امکانات آن بستگی دارد. جهت خرید یا اجاره آپارتمان بهتر است سری به این محله بزنید و از نزدیک با امکانات آن آشنا شوید. با مراجعه به سایت کیلید نیز می‌توانید از شاخص قیمتی این منطقه آگاه شوید.

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در مرزداران تهران