قیمت خانه شما

تنها با کد پستی 10 رقمی قیمت ملک خود را تخمین بزنید

سامانه ارزیابی هوشمند کیلید چیست

سامانه ارزیابی هوشمند کیلید ابزاری است که برای اولین بار در ایران به کمک آن می توانید قیمت خانه ی خود را تخمین بزنید. این سیستم مبتنی بر روش های پیچیده هوش مصنوعی بوده و براساس مشخصات ظاهری ملک، تاریخچه معاملات و رصد روند تغییرات بازار مسکن، قیمت خانه ی شما را به صورت خودکار محاسبه می کند.

سامانه ارزیابی هوشمند کیلید چه استفاده ای دارد؟

شما می توانید با کمک این سیستم منحصر بفرد کیلید بدون صرف هزینه ی زمانی و مالی قیمت خانه ی خود را به صورت 24 ساعته و در هر موقع از سال مشاهده کنید. قیمت ملک شما بدون مراجعه حضوری توسط حتی یک مشاور املاک در اختیارتان قرار می گیرد و تخمینی از ارزش دارایی تان به شما ارائه می دهد. همچنین با کمک سیستم ارزیابی هوشمند کیلید دید کلی از قیمت مسکن در تهران و منطقه ی خود بدست می آورید و قیمت ملک های اطرافتان را در کنار تاریخچه معاملات ملکتان در 7 سال گذشته مشاهده می کنید. اطلاعاتی که با به کارگیری سیستم کیلید بدست می آورید، می تواند شما را در مدیریت هر چه بهتر دارایی تان یاری کند و امکان هایی از قبیل تبدیل به احسن، شرایط رهن و اجاره و مقایسه با روند قیمت بازار مسکن پیش روی شما قرار دهد.

سامانه ارزیابی هوشمند کیلید چگونه کار می کند

برای مشاهده قیمت خانه ی خود در شهر تهران فقط کافی است، کدپستی خانه ی خود را در کادر بالای صفحه وارد کنید. با وارد کردن کدپستی، به صفحه ی ملک خود وارد می شوید و اطلاعات ارزشمندی در اختیارتان قرار می گیرد.

سوالات متداول

در صورتی که جواب سوالات خود را نگرفته‌اید با ما در ارتباط باشید

خرید و رهن و اجاره خانه

تصمیم برای‌ خرید‌ آپارتمان و رهن یا اجاره خانه، تصمیمی بسیار مهم است. در تهران و دیگر شهرهای بزرگ، این تصمیم هزینه‌های مالی و زمانی را به افرادی که در جست‌وجوی خانه هستند تحمیل می‌کند. کیلید پاسخی مطمئن و مناسب برای حل این مشکل با تکیه بر تکنولوژی به‌روز دنیا است.

بیشتر...

ثبت رایگان آگهی

با کیلید بدون نیاز به مراجعه حضوری می‌توانید خانه‌ی خود را برای فروش یا اجاره به مشاورین املاک موردنظرتان بسپارید. کیلید، فهرستی از بهترین و نزدیکترین آژانس‌های املاک را با توجه به موقعیت ملک شما در اختیارتان قرار می‌دهد تا خانه خود را برای فروش یا اجاره به آنها بسپارید.

بیشتر...

اطلاعات بازار مسکن

فرصت‌های آینده، همیشه با داشتن داده‌ها و تحلیل اطلاعات موجود به‌وجود می‌آید. از اطلاعات دقیقی که در اختیارتان قرار می‌گیرد، استفاده و با اطمینان بیشتری برای آینده‌ی سرمایه‌ی خود فرصت‌سازی کنید و «تصمیمی درست» بگیرید.

بیشتر...