ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در دروس تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 3

  تعداد کل معاملات انجام شده686 معامله
  میانگین قیمت متر مربع38.71 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل4.997 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 13.32% +

  خرید آپارتمان دروس

  محله دروس یکی از بهترین محله‌های منطقه 3 شهرداری است که از بازار پررونقی برای خرید آپارتمان دروس برخوردار است. ویژگی‌های برجسته این محله در کنار زیبایی و آرامش آن از دلایل تقاضای زیاد برای خرید آپارتمان دروس است. از برجسته بودن این محله همین بس که بیشترین تعداد سفارت‌خانه­ها در تهران را دارد. بافت محله دروس ترکیبی از آپارتمان‌های لوکس و خانه‌های ویلایی سوپر لوکسی است که با مساحت‌های درخور توجه مشاهده می‌شوند. فضای سبز محلی که علاوه بر خیابان‌های پردرخت از حیاط‌های سرسبز آن سر برافراشته‌اند، این محله را به یکی از محله‌های برتر شهر تبدیل کرده‌اند.  محله دروس از موقعیت خوب جغرافیایی و دسترسی به دیگر مناطق شهر نیز برخوردار است.

  اگر تمایل به خرید آپارتمان دروس دارید، سرفصل‌های زیر را دنبال کنید:

  بررسی محله دروس و امکانات آن

  وضعیت مسکن برای خرید آپارتمان دروس

  بررسی محله دروس و امکانات آن برای خرید آپارتمان در دروس

  محله دروس در منطقه 3 شهرداری و یکی از محله‌های شمالی شهر تهران که از استانداردهای بالایی زندگی شهری برخوردار است. قدمت این محله مسکونی و معروفیت آن در گذشته به دلیل برخورداری از باغ‌ها و ویلاهای آن بوده است. محله دروس اما امروزه تبدیل به یکی از بهترین محله‌های مسکونی شهر از لحاظ آب‌وهوا و شرایط محلی آن شده است.

  این محله معروف از شمال به خیابان دولت (کلاه دوز)، از شرق به خیابان پاسداران، از جنوب به بلوار شهرزاد و از غرب به خیابان کی نژاد می‌رسد. همسایه‌های محلی دروس نقش تأثیرگذاری در افزایش محبوبیت آن دارند. از این جمله می‌توان به محله‌های قلهک، پاسداران، دولت اشاره کرد. با استفاده از ایستگاه مترو قلهک دسترسی مستقیمی به این محله خواهید داشت. همچنین نزدیک بودن به خیابان‌های دولت، پاسداران، شریعتی دسترسی به این محله را بسیار آسان کرده است.

  خیابان چیذری، احتشامی و یار محمدی از بهترین خیابان‌های مسکونی این محله است. با نگاهی گذرا به این محله به راحتی می‌توان ساختمان‌های مسکونی زیبا و با کیفیت آن را تشخیص داد. تمیزی و منظم بودن فضای خیابان‌ها و کوچه‌ها حاکی از فرهنگ بالای ساکنان این محله است.

  به دلیل بافت مسکونی منطقه، امروزه می‌توان تعداد بالای موارد خرید آپارتمان دروس را در بازار معاملات ملکی آن جستجو کرد. دسترسی به امکانات شهری از قبیل مراکز آموزشی، درمانی، فروشگاه‌ها و دیگر مراکز خدماتی در این محله از استاندارد بالایی برخوردار است. همین امر در میزان رضایت ساکنان این محله تأثیر بسزایی دارد.

  وضعیت مسکن برای خرید آپارتمان دروس

  برای خرید آپارتمان دروس نیاز به بودجه بالایی خواهید داشت. خانه‌های مسکونی این منطقه از امکانات بی‌نظیری برخوردارند که در میزان قیمت‌های آن تأثیر زیادی دارد. برج باغ‌ها و مجتمع‌های مسکونی در کنار ساختمان‌های چند طبقه قسمت اعظم موارد خرید آپارتمان دروس را تشکیل می‌دهند. ساختمان‌های این منطقه دارای امکانات خاصی چون: روف گاردن، سالن ورزش، استخر، جکوزی، نگهبان 24 ساعته، سرایدار مقیم و... هستند. در این محله کمتر می‌توان آپارتمانی قدیمی با قیمت مناسب را پیدا کرد. بنابراین تنها راه ممکن برای خرید آپارتمان دروس با مبلغ مناسب مراجعه به خانه‌های قدیمی و خرید طبقه‌ای از آن خانه‌های ویلایی است. گرچه به دلیل مساحت بالای این خانه‌ها در کل باید هزینه‌ای چشمگیر را بپردازید.

  آپارتمان‌های لوکس و نوساز این محله بالاترین قیمت خرید آپارتمان دروس را به خود اختصاص داده‌اند. اکثر سازه‌های این منطقه با آخرین متد معماری و متریال با کیفیت ساخته شده و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردارند. اگر قصد خرید آپارتمان دروس را دارید، بهتر است جستجوی خود را بر اساس بودجه آغاز کنید. بدین ترتیب از تمام انتخاب‌های ممکن در بازار املاک این منطقه آگاه خواهید شد.

  قیمت خرید آپارتمان دروس در برخی خیابان‌ها و فرعی‌های این محله به دلیل محبوبیت آن‌ها بیشتر از دیگر نقاط است. بنابراین می‌توانید با توجه به بودجه خود ملک مورد نظر را جستجو و خریداری کنید. این امر شامل برخی مجتمع‌ها و ساختمان‌های برجسته این منطقه نیز می‌شود.

  نتیجه

  محله با اصالت و لوکس دروس یکی از بهترین انتخاب‌ها برای سکونت در شهر تهران است.

  این محله از امکانات و دسترسی مناسبی به سایر نقاط شهر و دیگر امکانات شهری برخوردار است.

  قیمت خرید آپارتمان دروس جزو ملک‌های با قیمت بالا در شهر طبقه‌بندی می‌شود.

  برای خرید آپارتمان دروس بهتر است جستجوی خود را بر اساس بودجه‌ای که در اختیار دارید، آغاز کنید تا بهترین انتخاب‌ها را در دسترس داشته باشید.

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در دروس تهران