ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در جردن تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 3

  تعداد کل معاملات انجام شده686 معامله
  میانگین قیمت متر مربع38.71 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل4.997 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 13.32% +

  خرید آپارتمان در جردن

  بلوار نلسون ماندلا که اسم پیشین آن بلوار آفریقا هم بود، همچنان به نام اولیه خود یعنی خیابان جردن در میان پایتخت نشینان شناخته شده است. این خیابان یکی از مناطق لوکس و زیبای شمال تهران بوده و غالب ساکنین آن و افرادی که اقدام به خرید خانه در جردن می‌کنند را قشر مرفه جامعه تشکیل داده‌اند. از نظر بسیاری از افراد خیابان جردن شباهت زیادی با خیابان کنزینستون لندن دارد چرا که جردن نیز خیابانی پر از ساختمان‌های اداری تجاری است که سیاستمداران، هنرمندان، مهاجران و تجار در آن رفت‌وآمد دارند.

  قیمت خرید آپارتمان در جردن

  جردن خیابانی لوکس است و گران است و برای خرید آپارتمان در جردن باید پس انداز خوبی داشت. اما قیمت خانه در جردن ثابت نیست و تقریبا می‌توان گفت هرچه از سمت جنوب به شمال بلوار نلسون ماندلا پیش می‌رویم این قیمت افزایش پیدا می‌کند. به هر حال اگر قصد خرید آپارتمان در جردن را دارید حتما به سایت کیلید مراجعه کنید تا با دید بازتری از قیمت‌ها آگاهی پیدا کنید.

  دسترسی منطقه جردن

  جردن را می‌توان به نوعی معروف ترین خیابان تهران بعد از ولیعصر دانست. این خیابان بلند بالا در قسمت جنوبی از سمت میدان آرژانتین آغاز شده و با عبور از خیابان میرداماد به کوچه مریم در منطقه الهیه منتهی می‌شود. نزدیک ترین ایستگاه مترو به جردن یعنی ایستگاه میرداماد در میانه این بلوار است و موازی بودن خیابان نلسون ماندلا با ولیعصر از سمت غرب و بزرگراه مدرس از شرق نیز دسترسی به نقاط تهران را برای آنهایی که به دنبال خرید خانه در جردن بوده یا در آن ساکن هستند ساده‌تر می‌کند.

  امکانات رفاهی جردن

   سرتاسر خیابان جردن با مراکز خرید بزرگ و کوچک احاطه شده و ساختمان‌های اداری مهمی همچون اداره برق، راهنمایی و رانندگی، شهرداری، شرکت مخابرات، موزه های مختلف، پارک های زیبا، مراکز آموزشی و مهم‌تر از همه بیش از 15 سفارتخانه کشورهای مختلف در جردن واقع شده‌اند. این موضوع دلیلی بر میزان ترافیک بالای خیابان جردن مخصوصا در ساعات اداری به شمار می‌رود.

  نامگذاری خیابان جردن

  پیش از انقلاب اسلامی، دبیرستان دخترانه آمریکایی به نام البرز در تهران توسط دکتر ساموئل مارتین جردن ساخته شد که ریاست آن نیز بیش از 40 سال در به عهده این شخص بود. به همین دلیل به پاس خدمات ارزنده‌ای که ایشان در طی این مدت در دبیرستان البرز ارائه کرده بود، این خیابان را به افتخار ایشان جردن نامگذاری کردند. خیابان جردن پس از انقلاب به بلوار آفریقا تغییر نام داد و در آذر ماه سال 1393 و همزمان با اولین سالگرد درگذشت نلسون ماندلا به این نام تغییر یافت.

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در جردن تهران