رهن و اجاره آپارتمان در ظفر

خیابان شهید دستگردی که با نام پیشین خود یعنی ظفر شناخته شده تر است، یکی از محله‌های با قدمت و نام آشنا برای ساکنین پایتخت به شمار می‌رود. این خیابان بلند بالا، خیابان شریعتی را در شرق تهران به ولیعصر در مرکز متصل می‌کند.  خیابان ظفر یکی از خیابان‌های شمال تهران بوده و جزو محله‌های لوکس تهران به شمار می‌رود بنابراین اجاره خانه در ظفر برای افرادی که این سبک از زندگی را می‌پسندند یکی از گزینه‌های مطلوب خواهد بود. قدمت این خیابان که به موازات میرداماد قرار گرفته است به دوران قاجار باز میگردد.

قیمت اجاره آپارتمان در ظفر

همانطور که پیشتر هم گفتیم خیابان ظفر جزو محله های لوکس تهران به شمار می رود بنابراین، قیمت آپارتمان خانه در ظفر نیز نسبتا بالاست. نظم خوبی در بافت این منطقه برقرار بوده و با وجود کوچه‌های تقریبا باریک خود، اما خانه‌های نوساز با متراژهای بالا در آن بسیار یافت می‌شود.

اگر میخواهید پیش از رهن یا اجاره خانه در ظفر اطلاعات کافی در خصوص قیمت‌های مناطق مختلف خیابان ظفر با توجه به امکانات بناهای این محدوده به دست بیاورید، حتما به وبسایت کیلید مراجعه فرمایید.

دسترسی خیابان ظفر

اگر بخواهیم ظفر را از دیدگاه دسترسی آن به نقاط مختلف بررسی کنید، می‌توان گفت که این خیابان موقعیت بسیار خوبی دارد. اتصال ظفر به دو خیابان اصلی تهران یعنی ولیعصر و شریعتی و عبور بزرگراه مدرس از میان این خیابان کار را برای ساکنین ظفر آسوده کرده است. تمامی اتوبوس هایی که از این دو خیابان می‌گذرند در ایستگاه ظفر توقف دارند.

ضمن اینکه دو ایستگاه مترو شریعتی و شهید حقانی نیز فاصله نسبتا کمی با ظفر دارد. این خیابان خارج از محدوده طرح ترافیک است اما اگر قصد رهن آپارتمان در ظفر را دارید باید این نکته را در نظر داشته باشید که به دلیل بافت مسکونی و اداری ساختمان های ظفر، در ساعات اداری ترافیک این محدوده بسیار سنگین است.

اماکن مهم در خیابان ظفر

برای اجاره خانه در ظفر بهتر است بدانید که دسترسی این خیابان به مراکز درمانی مناسب است به طوری که بیمارستان های شهید مطهری، بیمارستان خاتم‌الانبیاء و سازمان توان‌بخشی هلال‌احمر، بیمارستان کودکان علی‌اصغر (ع) ، بیمارستان شهید هاشمی نژاد و بیمارستان قلب شهید رجایی ازجمله بیمارستان‌هایی هستند که یا در خود خیابان ظفر واقع شده‌اند یا فاصله نسبتا کمی با این منطقه دارند. اگرچه مرکز خرید شناخته شده‌ای در خود خیابان ظفر قرار ندارد اما نزدیکی زیاد آن به میرداماد شانس دسترسی سریع به مراکز خرید خیابان میرداماد را به کسانی که قصد اجاره آپارتمان در ظفر را دارند می‌دهد.