ثبت رایگان آگهی

اجاره خانه و آپارتمان در محله توحید تهران

رهن و اجاره آپارتمان در توحید

منطقه توحید تهران که امروزه به میدان توحید شناخته می‌شود یکی از بخش های با قدمت تهران بوده که در منطقه 2 واقع شده است. شاید بتوان این میدان را یکی از پر رفت و آمدترین مناطق در کل شهر تهران دانست و روزانه ترافیک بسیار بالایی در این قسمت از شهر قرار دارد. شاید یکی از دلایل این حجم از ترافیک وجود 8 راهی است که به میدان توحید سرازیر شده یا از آن خارج می‌شود. 2 راه پهن با سه باند از سمت بزرگراه چمران در شمال میدان، 2 راه پهن با سه باند از سمت خیابان ستارخان از سمت غرب، دو راه در سمت جنوب میدان و به طرف خیابان آزادی، یک راهی که از خیابان 16 آذر انقلاب به شرق میدان توحید شده و خیابان گلبار که از این میدان به سمت فرصت شیرازی خارج می‍شود. بنابراین اگر به دنبال اجاره خانه در توحید و محدوده این میدان هستید، حتما از این موضوع آگاه باشید که با وجود دسترسی خوب این منطقه، به احتمال خوب ساعت‌های بسیاری را در ترافیک خواهید ماند

قیمت اجاره آپارتمان در توحید

اگرچه رهن و اجاره آپارتمان و خانه در هر منطقه بسته به نوع بنا و امکانات آن متفاوت است اما به صورت کلی، برای اجاره آپارتمان در توحید به بودجه متوسط نیز کفایت می‌کند و این منطقه جزو مناطق با قیمت مناسب تهران به شمار می‌رود. برای اطلاعات دقیق‌تر از قیمت‌های منطقه توحید به قسمت رهن و اجاره سایت کیلید مراجعه کرده و این ناحیه را انتخاب نمایید.

دسترسی توحید

همانطور که گفتیم، از آنجایی میدان توحید در مرکز تهران واقع شده و مسیرهای زیادی به خیابان های اصلی شهر همچون آزادی، انقلاب و بزرگراه چمران دارد اگر از ساعات اوج ترافیک چشم‌پوشی کنیم، از نظر دسترسی موقعیت مناسبی برای کسانی است که قصد رهن و اجاره خانه در توحید را دارند یا در آن زندگی می‌کنند. ضمن اینکه ایستگاه متروی میدان توحید در خط 4 مترو و عبور خطوط اتوبوس و تاکسی بسیار از این میدان به نقاط مختلف شهر، مشکلی برای رفت و آمد ساکنین منطقه توحید باقی نخواهد گذاشت.

امکانات رفاهی توحید

شاید در نگاه اول چیزی که در منطقه توحید خودنمایی کند وجود تعداد بسیار زیاد مراکز آموزشی و مدارس است و این برای خانواده های فرزند داری که قصد اجاره خانه در توحید را دارند یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود. از آنجایی که توحید جزو مناطق پرجمعیت تهران به شمار می‌رود تعداد بسیار زیادی از مغازه‌ها، رستوران‌ها، فروشگاه‌های مختلف و مراکز خرید را در این منطقه می‌توان دید. ضمن اینکه تراکم بیمارستان‌ها و مراکز خدمات درمانی این منطقه به دلیل موقعیت مکانی خود یعنی مرکز شهر تهران و قدمت بالای آن بالاست.

متاسفانه منطقه توحید با وجود دلیل ساخت و سازهای بسیار و تراکم جمعیت بالا اما همچنان با مشکل فقدان فضای سبز کافی رو به رو بوده و نیاز است تا برای مرتفع ساختن این مشکل برنامه‌ریزی فوری شود.