ثبت رایگان آگهی
رهن و اجاره
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  رهن
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  اجاره
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  رهن و اجاره املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در زعفرانیه منطقه 1 تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 1

  تعداد کل معاملات انجام شده754 معامله
  میانگین قیمت متر مربع45.13 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل7.043 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 10.40% +

  رهن و اجاره آپارتمان در زعفرانیه

  محله زعفرانیه یکی از گران‌ترین محله‌های شمال تهران است که در منطقه یک شهرداری قرارگرفته است. محله زعفرانیه ازجمله محله‌های کوهپایه شهر است که بافتی ترکیبی از سازه‌های مدرن و سنتی دارد. با توجه به نزدیکی محله زعفرانیه به ارتفاعات توچال از آب‌وهوای مطبوعی برخوردار است. خیابان اصلی این محله بانام خیابان مقدس اردبیلی از شرق به غرب امتداد دارد. سازه‌های لوکس و رؤیائی در محله زعفرانیه به‌وفور دیده می‌شود. بنابراین برای اجاره آپارتمان در زعفرانیه باید از بودجه کافی برخوردار باشید. خانه‌های  ویلایی لوکس نیز با امکانات بی‌نظیری نیز برای اجاره خانه در زعفرانیه وجود دارد. رهن آپارتمان در زعفرانیه یکی دیگر از گزینه‌های سکونت در این محله  است. امکانات شهری و دسترسی‌های این محله نیز از استانداردهای بالایی برخوردار است.

  وضعیت اجاره خانه در زعفرانیه

  محله زعفرانیه یک یاز گران‌ترین محله‌های شهر برای اجاره ملک مسکونی است. بنابراین قیمت اجاره خانه در زعفرانیه با توجه به سازه‌های لوکس آن بالا  است. البته برای اجاره خانه در زعفرانیه باقیمت مناسب معدودی از سازه‌های قدیمی در بافت سنتی آن نیز وجود دارد. اجاره آپارتمان در زعفرانیه را می‌توانید از میان برج‌ها و مجتمع‌های لوکس و بورژوایی آن جستجو کنید. رهن آپارتمان در زعفرانیه نیز نیاز به بودجه‌ای نجومی دارد. ازجمله امکانات خاصی که در سازه‌های لوکس این محله وجود دارد می‌توان به فضای سبز اختصاصی، سالن ورزش، لابی‌های لوکس، نگهبان 24 ساعته، استخر و سونا اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر درمورد قیمت اجاره آپارتمان در زعفرانیه می توانید به سایت کیلید بخش اجاره آپارتمان مراجعه کنید.

  معرفی و تاریخچه محله

  محله زعفرانیه درگذشته روستایی در شمال غربی تجریش بین سعدآباد و ولنجک بوده است. اما این محله امروزه در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد و تبدیل به محله‌ای بورژوایی با سازه‌هایی لوکس شده است. خیابان اصلی این محله خیابان مقدس اردبیلی است که از شرق به غرب کشیده شده است. محدوده محله زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر و محله محمودیه ، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک می‌رسد. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی ، خیابان الف و خیابان آصف اشاره کرد. از اماکن مهم این محله کاخ‌موزه سعدآباد، عمارت تماشاگه زمان، رصدخانه زعفرانیه و فرهنگستان هنر است.

  دسترسی‌ها و امکانات

  اتوبان چمران و خیابان ولیعصر ازجمله دسترسی‌های اصلی محله زعفرانیه است. مراکز خرید بسیاری در این محله وجود دارد که ازجمله آن‌ها می‌توان به مرکز خرید زعفرانیه پلازا ، مرکز خرید بامیک زعفرانیه، مرکز خرید پالادیوم ، بازار روز میوه و تره‌بار الف و مرکز خرید گالریا اشاره کرد. بوستان زعفرانیه، بوستان ولنجک، بوستان ریحان ، بوستان ارغوان و بوستان تندرستی ازجمله بوستان‌ها و فضای سبز محله زعفرانیه هستند. همچنین از مراکز مهم فرهنگی و تاریخی این محله می‌توان به کاخ‌موزه سعدآباد و موزه زمان اشاره کرد. 

  نتیجه گیری:

  محله زعفرانیه یکی از محله‌های لوکس و مرفه نشین شمال تهران است که در منطقه یک شهرداری واقع‌شده است. هم‌جواری با ارتفاعات توچال آن را به یکی از محله‌های خوش آب‌وهوای شهر تبدیل کرده است. امکانات آموزشی، فرهنگی و درمانی این منطقه نیز از استاندارد بالای شهری برخوردار است. قیمت اجاره خانه در زعفرانیه با توجه به سازه‌های لوکس آن از قیمت بالایی برخوردار است. تعداد زیاد مجتمع‌ها و برج‌های مسکونی آن با امکانات بی‌نظیری که دارند برای اجاره آپارتمان در زعفرانیه موارد مناسبی هستند. قیمت رهن آپارتمان در زعفرانیه نیز با توجه به آنچه گفته شد بالا است و نیاز به بودجه درخور توجهی خواهد داشت.

  مطالعه بیشتر

  رهن و اجاره املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در زعفرانیه منطقه 1 تهران