ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در فرمانیه منطقه 1 تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 1

  تعداد کل معاملات انجام شده754 معامله
  میانگین قیمت متر مربع45.13 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل7.043 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 10.40% +

  خرید آپارتمان در فرمانیه

  فرمانیه یکی از محله‌های منطقه شمیران، واقع در شمال شرق تهران است که در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. فرمانیه از جنوب با بزرگراه صدر و اختیاریه، از از غرب با كامرانيه جنوبی و چيذر، از شمال با نياوران و حصار بوعلی و از شرق با ميدان نوبنياد هم‌جوار است. همچنین خیابان فرمانیه (شهید دکتر لواسانی)، خیابان اصلی منطقه است که از چهارراه فرمانیه در شرق آغاز شده و تا چهارراه کامرانیه و بلوار اندرزگو در غرب ادامه پیدا می‌کند. فرمانیه تهران به دلیل دسترسی بسیار مناسب به ایستگاه مترو و پایانه‌های حمل و نقل عمومی و همچنین به دلیل وجود اماکن مهم از قبیل سفارت‌‌خانه‌های کشورهای ایتالیا، هلند، و نروژ یکی از مهمترین و بهترین بخش‌های تهران برای سکونت به شمار می‌رود. خرید آپارتمان در فرمانیه با وجود قیمت گران پرطرفدار است. قیمت خرید خانه در فرمانیه اگرچه به عقیده بسیاری بالا است اما با توجه به امکانات منطقی به نظر می‌رسد.

  خرید آپارتمان در فرمانیه

  در منطقه فرمانیه تهران، آپارتمان‌ها با متراژ پایین به صورت بسیار محدود موجود است  که در سال‌های اخیر ساخته شده‌اند. بیشتر بناهای موجود در این بخش از تهران در متراژهای بالا و با تمامی امکانات رفاهی ساخته می‌شوند. با توجه امکانات و متراژ قیمت خرید خانه در فرمانیه بالا است. خرید خانه در فرمانیه برای کسانی که زندگی در مجتمع‌های لوکس و با تمامی امکانات را ترجیح می‌دهند گزینه مناسبی است. برای دیدن اطلاعات بیشتر درمورد قیمت خرید آپارتمان در فرمانیه می‌توانید به بخش خرید خانه در سایت کیلید سر بزنید.

  پیشنیه فرمانیه

  اراضی فرمانیه به شاهزاده عبدالحسین میرزا فرمانفرما، نخست‌وزیر ایران در سال‌های پایانی سلطنت سلسله قاجار تعلق داشته است. او که دارای همسران متعدد و ده‌ها فرزند بود، برای آن‌که فرزندان همسر اولش به سایر فرزندان حسادت نکنند، در زمان حیات، بخش بزرگی از اموال خود را میان فرزندان همسر اولش تقسیم کرد. از جمله این ملک به فیروز فیروز، فرزند ارشد وی رسید. فیروز که به ولخرجی معروف بود، مجبور به فروش بخشی از املاک خود به سفارت ایتالیا شد.

  امکانات فرمانیه

  یکی از مراکز تجاری معروف فرمانیه کوه‌نور است که جزو اولین برج‌های این منطقه است. در دو طبقه آن مغازه‌های شیک و لوکس با برند‌های معروف قرار دارد. فروشگاه بزرگ شهروند فرمانیه هم یکی دیگر از مراکز خرید است که نیازهای اهالی را برطرف می‌کند.

  باشگاه ورزشی فرمانیه هم در اختیار کسانی است که اوقات فراغت خود را صرف ورزش می‌کنند.

  رستوران‌های ایرانی و فرنگی و فست‌فود‌های زیادی در این محله وجود دارد، علاوه بر این‌ شیرینی‌فروشی‌های معروفی در این منطقه وجود دارند که بعد از گردش در خیابان‌ها پذیرای مهمانان هستند.

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در فرمانیه منطقه 1 تهران