خرید ‌آپارتمان در صادقیه

قیمت خرید آپارتمان در صادقیه متوسط رو به بالا است. قیمت خرید خانه در صادقیه به متراژ خانه، نورگیر بودن آن، خیابانی که در آن واقع شده، امکانات آپارتمان و لوکس بودن آن بستگی دارد. مهم‌ترین مزیت برای افرادی که دنبال خرید آپارتمان در صادقیه هستند، دسترسی به متروی صادقیه است. در کنار ایستگاه مترو، پایانه تاکسی و اتوبوسرانی قرار دارد و تقریبا از تمام نقاط شهر تهران به این محله تاکسی تردد می‌کند که می‌توان به میدان‌های مهم تهران مثل فاطمی، تجریش، ولیعصر و … اشاره کرد.  خط بی.آر.تی پایانه آزادی‌- دانشگاه علوم و تحقیقات هم از این منطقه عبور می‌کند. قیمت خرید خانه در صادقیه همانطور که اشاره کردیم، کمی بیشتر از قیمت متوسط خرید خانه در سایر محله‌های تهران است.

تاریخچه صادقیه

صادقیه از دوران ناصرالدین شاه قاجار شکل گرفته و رفته رفته گسترش یافته‌ است. صادقیه در ابتدا دربرگیرنده محلات کنونی ارمکان، برق آلستوم، مجتمع دادگستری و کاشانی بود که امروزه این محلات از هم جدا افتاده‌اند. با آغاز دگرگونی‌ها و مدرنیزاسیون دوره پهلوی، محلات تهران دگرگون شدند. صادقیه فعلی یا آریاشهر هم به دلیل خوش آب وهوا بودن و نزدیک بودن به نخستین بزرگراه‌های تهران از این دگرگونی شتابان تهران بیشترین بهره را برد. در نیمه‌های دوره پهلوی دوم در آریاشهر ساخت و ساز بسیاری انجام گرفت. در سال‌های اخیر محله گسترش بیشتری یافت و خیابان‌هاو بزرگراه‌های بیشتری ساخته شد که از آن جمله بزرگراه محمدعلی جناح و بزرگراه طرشت (شیخ فضل اله) بودند.

امکانات صادقیه

وجود ساختمان‌های اداری زیاد باعث شده که افراد برای این‌که به محل کار خود نزدیک باشند، این محله را برای زندگی انتخاب کنند. صادقیه به دلیل مراکز خرید زیادی که دارد از قطب‌های تجاری تهران محسوب می‌شود. از جمله‌ی این مراکز خرید می‌توان به مرکز خرید گلدیس، پاسارگاد، تیراژه و کوروش اشاره کرد.  تمام این نکات مثبت سبب می‌شوند که صادقیه گزینه‌ی مناسبی برای خرید خانه و خرید آپارتمان باشد.

قیمت خرید آپارتمان در صادقیه چگونه است؟

قیمت فروش و خرید آپارتمان در خیابان‌های مختلف صادقیه کمی تفاوت دارد. برای دیدن قیمت خرید آپارتمان در صادقیه قبل از هر چیز به قسمت خرید آپارتمان در سایت کیلید مراجعه کنید و با انتخاب محله صادقیه فایل‌های خرید خانه در صادقیه را ببینید. مقایسه قیمت‌ خرید آپارتمان و مشاهده امکانات خانه کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید.