خرید آپارتمان در فرشته

خیابان فرشته یا خیابان مرتضی فیاضی یکی از خیابان‌های شمال شهر تهران است که در محله الهیه و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. خیابان فرشته از خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک‌وی، در غرب آغاز شده و به محدوده پل رومی در شرق منتهی می‌شود. این خیابان یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق تهران محسوب می‌شود و قیمت خرید آپارتمان در فرشته بالا است.

خرید خانه در فرشته

همان‌طور که گفته شد محله فرشته، محله‌ای گران‌قیمت است بنابراین برای خرید خانه در فرشته باید پول زیادی کنار بگذارید. از طرفی برای افرادی که در تامین بودجه مشکلی ندارند، این محله با آپارتمان‌های لوکس و مجهز انتخاب مناسبی است و با خرید آپارتمان در فرشته از حیث امکانات خیال‌تان آسوده خواهد بود.. با وجود ترافیکی که ممکن است آزاردهنده باشد، دسترسی، مراکز خرید و تفریحی، رستوران‌ها و سایر امکانات این محله برای بسیاری از افراد جذاب است و ترجیح می‌دهند خرید خانه در فرشته اولویت‌شان باشد. برای خرید آپارتمان در فرشته سری به این محله بزنید و از نزدیک با این منطقه آشنا شوید. سایت کیلید نیز با محاسبه میانگین قیمت به صورت مترمربع و کل مساحت به تصمیم‌گیری شما کمک می‌کند. همچنین می‌توانید به قسمت خرید خانه بروید و با جستجوی فرشته فایل‌های خرید آپارتمان در فرشته و خرید خانه در فرشته را ببینید.

تاریخچه فرشته

اراضی الهیه که نام قدیمی آن خورآذین بود، در گذشته‌ای نه چندان دور متعلق به محترم‌الدوله، همسر امین‌الدوله، بوده‌است. پس از اینکه میرزا جعفر حکیم الهی این اراضی را خریداری کرد، آن را الهیه خواندند. بنابراین خیابان فرشته که در این ناحیه قرار دارد نیز در گذشته به نان خورآذین شناخته می‌شد. با گذشت زمان این محله نیز گسترش یافت و با افزایش ساخت‌وساز، خرید آپارتمان در فرشته محبوب شد.

دسترسی فرشته

محله فرشته در منطقه‌ای قرار دارد که اغلب مواقع در آن ترافیک سنگین است و تردد وسایل حمل‌ونقل از آنجا زیاد است. البته قرار گرفتن تعدادی از ساختمان‌های دولتی و سفارت‌ها در این ترافیک بی‌تاثیر نیست. دسترسی‌های اصلی این محله از طریق خیابان آقابزرگی، ولیعصر و اتوبان مدرس است. ایستگاه‌های متروی قیطریه و صدر نیز به این محله نزدیک است. تاکسی‌های موجود در این محله نیز به عبورومرور ساکنان کمک می‌کنند.

امکانات محله فرشته

محله فرشته به عنوان محله‌ای لوکس و گران‌قیمت شناخته می‌شود و اگر حجم پولی که می‌پردازید برای شما اهمیتی ندارد، این محله برای گشت‌وگذار شما مناسب است. مراکز خرید فرشته و سام سنتر از مراکز اصلی خرید این منطقه هستند. به جز این مراکز، دسترسی مناسب این منطقه به ولیعصر و تجریش خرید را برای ساکنان این محله آسان کرده است. موزه موسیقی و موزه پروفسور حسابی از مراکز دیدنی این محله هستند. رستوران‌های گران‌قیمت متعددی در فرشته وجود دارد و برای افرادی که به رستوران‌گردی علاقه دارند، محل مناسبی است.