3. تهران
  4. منطقه 3
  5. دروس
کد آگهی: 3522668
انتشار: 23 ساعت پیش

آپارتمان دروس 2 خواب 105 متری خوش نقشه

قیمت کل(تومان)37 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)352.38 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - دروس
ساخت 1385
105 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 1
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده پاسیو دوربین مداربسته لابی بالکن و تراس درب ضد سرقت
⚜️ آپارتمان 105 متری 2 خوابه در دروس ⚜️

✅ طبقه اول با نقشه داخلی بی‌نظیر
✅ نور مستقیم و عالی از شمال و جنوب (ملک دوبر)
✅ دارای پارکینگ استاندارد، انباری اختصاصی و بالکن
✅ حیاط خلوت دنج و قابل چیدمان

⭐️ خواب مستر همراه با کمد دیواری‌های بزرگ و جادار
⭐️ سالن پذیرایی وسیع و ایده‌آل برای هر چیدمان
⭐️ دسترسی محلی آسان به خیابان پاسداران و محله دروس

✅ سند تک برگ شخصی و بدون ریشه آماده انتقال
✅ مالک فروشنده واقعی با قیمت استثنایی
✅ این فرصت خرید ملک ارزنده را از دست ندهید!

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، لطفاً تماس بگیرید. ☎️

آپارتمان دروس 2 خواب 105 متری خوش نقشه

قیمت:37میلیارد

آژانساملاک کارن
Background pattern
آژانساملاک کارن