ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در نواب منطقه 10 تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 10

  تعداد کل معاملات انجام شده1082 معامله
  میانگین قیمت متر مربع13.76 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل807.62 میلیون تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 6.62% +

  خرید آپارتمان در نواب

  محله نواب تهران جزو محله‌های مناسب برای افراد با بودجه‌ی کم است. محله‌ی نواب که با بزرگراهش شناخته می‌شود در مناطق شهرداری 10،11،16 و 17 قرار گرفته است. قیمت خرید خانه در نواب در مقایسه با بیشتر مناطق تهران کمتر است و برای متقاضیان مسکن که بودجه کمتری برای خرید خانه دارند، محله مناسبی است. در نواب می‌توانید آپارتمان‌هایی با متراژ بسیار کوچک پیدا کنید.

  خرید خانه در نواب

  برای مشاهده قیمت خرید خانه و آپارتمان در نواب به قسمت خرید خانه سر بزنید و با انتخاب محله نواب در قسمت مربوطه، آگهی‌های خرید خانه و خرید آپارتمان در نواب را مشاهده کنید. خرید آپارتمان در نواب برای خانواده‌ها و افرادی که سرمایه زیادی برای خرید آپارتمان ندارند مناسب است. البته قیمت خرید خانه‌ در نواب هم مانند محله‌های دیگر به عوامل متعددی بستگی دارد. همانطور می‌دانید قیمت خرید آپارتمان در نواب به متراژ، عمر بنا، طبقه، کوچه و دسترسی آن بستگی دارد.

  تاریخچه نواب

  آبادانی و ساخت‌وساز در محله‌ی نواب از سال 1335 آغاز شد. املاک نواب از موقوفات مولاوردیجانی است. زمین‌های این منطقه مانند سایر زمین‌های بیشتر نقاط تهران ابتدا کاربری کشاورزی داشت. بعدها با گسترش شهر تهران، باغ‌های نواب نیز تغییر کاربری دادند و به محلات مسکونی تبدیل شدند. پروژه‌ی ساخت بزرگراه نواب به عنوان شريان اصلي كه از شمال، بزرگراه چمران را به جنوب تهران متصل مي‌كند، از سال 1344 هجري شمسي مطرح شد. شهرداري تهران در سال 1369 هجري شمسي پس از تأكيد كميسيون ماده شوراي عالي معماري و شهرسازي ايران طراحي و اجراي بزرگراه مذكور را در دستور کار خود قرار داد. بر اساس اين طرح و به منظور تأمين هزينه‌هاي خريد پلاك‌هاي ثبتي و احداث بزرگراه مقرر گرديد، در مجاور توسعه 45 متري بزرگراه و به ميزان حداقل 5/27 متر از طرفين به ساخت‌وساز مسكوني اختصاص يابد. اجراي پروژه نواب از سال 1373 آغاز شده است.

  همسایه‌های محله نواب

  محله ‌نواب به دلیل طول بزرگراه در 4 منطقه‌ی شهرداری تهران یعنی مناطق 10،11،16و17 قرار گرفته است. نواب از شمال به میدان توحید و از جنوب به بزرگراه تندگویان محدود می‌شود. محله نواب از شرق و غرب با محله‌های زیادی همسایه است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به خیابان آذربایجان، خیابان هاشمی، محله‌ی حر و ... اشاره کرد.

  سکونت در محله‌ نواب

  محله‌ نواب علاوه بر بزرگراه به ساختمان‌هایش نیز معروف است که در پنج فاز ساخته و بهره‌برداری شده‌اند و اکنون خانواده‌ها ساکن آنجا هستند. این ساختمان‌های یک‌دست با ارتفاع و رنگ‌های هماهنگ و یک‌جور در این محدوده نوعی یکپارچگی را در محله نواب ایجاد کرده است.

  محل قرارگیری این 5 فاز از این قرار است: - قطعه اول از خیابان آذربایجان تا خیابان امام‌خمینی است که طول آن 793 متر است. - قطعه دوم یا فاز دوم حد فاصل خیابان امام‌خمینی تا خیابان سینا به طول ۱۰۱۵ متر است. - قطعه سوم از خیابان سینا شروع شده و به خیابان هلال احمر ختم می‌شود و طول آن 1180 متر است. - قطعه چهارم که به فاز چهار معروف است به طول ۱۴۰۱ متر بین خیابان‌های هلال احمر و قلعه‌مرغی قرار گرفته است.

   و آخرین قطعه که فاز پنج است در شمال این بزرگراه، حد فاصل میدان توحید تا خیابان آذربایجان را به خود اختصاص داده است و طول تقریبی آن نیز ۱۱۴۰ متر است.

  امکانات محله نواب

  به چند دلیل بازار خرید خانه در غرب اتوبان نواب نسبت به خرید آپارتمان در شرق نواب رونق بیشتری دارد، از جمله دلایل آن نزدیکی به بازارهای رودکی و سلسب خرید آپارتمان در اسکندری خرید آپارتمان در حر خرید آپارتمان در هفت چنار

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در نواب منطقه 10 تهران