4. منطقه 1
  5. حصار بوعلی
کد آگهی: 3520780
انتشار: 1 هفته پیش

آپارتمان ۲۶۰متری ۳خواب با ۴پارکینگ / فرمانیه شرقی

قیمت کل(تومان)85 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)326.92 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - حصار بوعلی
ساخت 1392
260 متر
3 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد

⚜️ بهترین لوکیشن منطقه
⚜️ ۲۶۰ متر ۳خواب ۲مستر
⚜️ ۴طبقه ۲واحدی طبقه ۴
⚜️ پلان مهندسی و خوش نقشه
⚜️ غرق نور
⚜️ سالن بزرگ برای هر نوع چیدمانی
⚜️ ۱۲ ساله
⚜️ فول بازسازی شده
⚜️ ۳ پارکینگ سندی
⚜️ ۱ پارکینگ مهمان

✔️ *********** ✔️

آپارتمان ۲۶۰متری ۳خواب با ۴پارکینگ / فرمانیه شرقی

قیمت:85میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد