سوالات متداول

1- ثبت نام

در صورتی که شما در آژانسی فعال هستید که از خدمات کیلید پرو استفاده می‌کند، از مدیر خود بخواهید تا شما را به عنوان مشاور به آژانس خود اضافه کند. در غیر اینصورت، شما می‌توانید با ثبت‌نام در بخش مشاورین مستقل، به صورت جداگانه از خدمات کیلید پرو استفاده کنید.

تمامی مدیران آژانس‌ها می‌توانند از بخش ثبت نام، اقدام به ثبت نام کرده، اطلاعات آژانس خود را وارد کنند و از امکانات کیلید پرو استفاده کنند.

کافی است روی پیغام نمایش داده شده، کلیک کرده و اطلاعات صاحب جواز و باقی اطلاعاتی که برای ثبت آژانس شما لازم است را وارد کنید. در این مرحله، پرونده‌ای برای شما تشکیل شده و کارشناسان ما، به سرعت این اطلاعات را بررسی و در صورت تایید، از طریق پیامک “کد فعال‌سازی” آژانس برای شما ارسال می‌شود.

شما چه مدیر باشید یا مشاور، بعد از ورود، لیستی از آژانس‌هایی که در آن فعال هستید یا در گذشته فعال بوده‌اید را به شما نمایش می‌دهد. پس از انتخاب آژانس مورد نظر، به حساب کاربری آن آژانس وارد می‌شوید و می‌توانید از سرویس‌های کیلید پرو در آن آژانس استفاده کنید. در نظر داشته باشید، در صورتی که در حساب مشاور مستقل هم ثبت نام کرده باشید، آن حساب هم در این بخش نمایش داده می‌شود. در ضمن برای جابجایی بین حساب کاربری آژانس‌ها می‌توانید از منوی اصلی (در حالت وب) و از منوی تنظیمات (در حالت موبایل) بخش مدیریت آژانس‌ها و زیر بخش آژانس‌ها، با کلیک روی آژانس مورد نظر، حساب کاربری خود را جابجا کنید و به حساب آن آژانس وارد شوید.

2- مدیریت آژانس‌ها برای مدیران

برای اضافه کردن مشاورین خود کافی است از منوی اصلی (در حالت وب) و از منوی تنظیمات (در حالت موبایل) بخش مدیریت آژانس‌ها و زیر بخش مشاورین فعال را انتخاب و در آنجا اقدام به اضافه کردن اطلاعات مشاورین خود کنید.

برای حذف مشاور کافی است از منوی اصلی (در حالت وب) و از منوی تنظیمات (در حالت موبایل) بخش مدیریت آژانس‌ها و زیر بخش مشاورین فعال را انتخاب و در آنجا اقدام به حذف آن مشاور کنید. پس از حذف مشاور، آن مشاور در بخش مشاورین حذف شده قابل رویت است.

پس از حذف مشاور از یک آژانس، آگهی‌هایی که توسط خود مشاور و یا تیم ورود اطلاعات کیلید ثبت شده باشد، از روی وب سایت کیلید حذف شده و نمایش داده نمی‌شود. در صورتی که آگهی‌ها توسط اکانت مدیر برای آن مشاور ثبت شده باشد، آگهی به اکانت مدیر منتقل می‌شود.

پس از ورود به حساب آژانس خود، از منوی اصلی (در حالت وب) و از منوی تنظیمات (در حالت موبایل) بخش مدیریت آژانس‌ها و زیر بخش آژانس‌ها را انتخاب و در آنجا اقدام به ثبت اطلاعات شعبه جدید خود کنید.

3- خرید بسته/ اشتراک آگهی

اشتراک آگهی برای آژانس‌های املاک طراحی شده که به صورت ماهانه میزان مصرف آن‌ها مشخص و در نهایت پس از خرید، مشاورین آن آژانس می‌توانند از ظرفیت خریداری شده استفاده نمایند. ظرفیت خریداری شده، در انتهای هر ماه، صفر شده و برای استفاده ماه بعدی آماده می‌شود. بسته‌های آگهی برای یک مدت زمان محدود و به منظور دستیابی به بیشترین میزان بازخورد از وب سایت کیلید طراحی شده است. این مدت زمان، اکثرا در حد چندین روز بوده و پس از اتمام این مدت زمان، ظرفیت استفاده صفر نمی‌شود و باید مجدد بسته جدید خریداری شود.

در صورتی که مدیر آژانس هستید، برای تهیه اشتراک آگهی باید از طریق تیم فروش کیلید اقدام به خرید اشتراک خود کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌هایی که در انتهای این صفحه نمایش داده شده است، تماس بگیرید. همکاران ما، اشتراک مورد نیاز شما را با توجه به حجم کاری و تعداد مشاور در آژانس شما محاسبه و در اختیارتان قرار می‌دهند.

بله، مشاورینی که به صورت مستقل ثبت نام کرده‌اند هم برای ثبت آگهی خود باید بسته آگهی تهیه کنند.

4- استفاده از بسته/ اشتراک آگهی

آگهی از زمانی که ثبت می‌شود به مدت 30 روز به صورت فعال نمایش داده می‌شود و پس از آن بایگانی می‌شود ولی از روی وب سایت حذف نمی‌شود.

این قابلیت به منظور نمایش بیشتر آگهی و دریافت بازخورد بیشتر طراحی و پیاده‌سازی شده است. با اکازیون کردن، آگهی شما بین 3 تا 10 محله همجوار با توجه به شاخص‌های قیمتی و از طریق الگوریتم‌های هوش مصنوعی نمایش داده می‌شود. این قابلیت به مشتریان و متقاضیان ملک کمک می‌کند تا آگهی‌ها در محلات مجاور را مشاهده و انتخاب بهتری داشته باشند. این قابلیت به مدت 7 روز روی آگهی شما فعال خواهد بود و پس از آن به صورت خودکار حذف می‌شود.

ویژگی بالابر همانطور که گفته شد آگهی را در بالای باقی آگهی‌ها به نمایش در می‌آورد ولی قابلیت اکازیون، جدا از نمایش دادن آگهی اکازیون شده در بالای باقی آگهی‌‌ها با ظاهری متفاوت، در محلات مجاور هم با الگوریتم هوش مصنوعی نمایش می‌دهد. در اینجا تفاوت بین یک آگهی ساده و یک آگهی اکازیون نمایش داده شده است.

آگهی ساده

آگهی اکازیون

این حالت در مواقعی رخ می‌دهد که یکی از موارد ذکر شده در فرم، به اشتباه وارد شده و یا یکی از موارد الزامی وارد نشده باشد. در صورتی که نتوانستید مشکل را پیدا کنید، با تیم پشتیبانی کیلید تماس بگیرید تا همکاران ما شما را در حل مشکل یاری کنند.

این پیغام در زمانی که 10% از ظرفیت اشتراک/ بسته آگهی شما باقی مانده است به شما نمایش داده می‌شود و به این معنی است که برای ثبت آگهی تعداد کمی ظرفیت دارید. در صورتی که از زمان اشتراک آگهی شما باقی مانده است، می‌توانید با خرید ظرفیت بیشتر برای اشتراک خود، از ثبت آگهی اطمینان حاصل کنید.

پس از خرید و فعال‌سازی بسته/ اشتراک خود با مراجعه به منوی آگهی‌های من، با کلیک روی دکمه افزودن آگهی، می‌توانید اطلاعات آگهی خود را وارد کنید.

برای تمدید بسته/ اشتراک خود باید با تیم فروش کیلید تماس بگیرید تا بسته/ اشتراک شما را تمدید کنند. در آینده نزدیک، قابلیت خرید به صورت آنلاین نیز به کیلید پرو اضافه خواهد شد.

پیشنهاد تیم آنالیز دیتای کیلید به شما مشاورین این است که برای دریافت بازخورد خوب از سرویس آگهی کیلید پرو باید به صورت روزانه فعالیت داشته باشید. منظور از فعالیت ثبت آگهی، استفاده از بالابر و اکازیون روی آگهی‌های قبلی خود است. سعی داشته باشید تا آگهی‌ها دارای عکس و با قیمت باشند. به طور متوسط میزان کلیک روی آگهی‌های عکس‌دار و قیمت‌دار بین 3 تا 5 برابر بیشتر از آگهی‌های بدون عکس و یا دارای قیمت توافقی است. از آنجایی که کیلید یک پلتفرم تخصصی مسکن است، بهتر است توضیحات و امکانات ملک خود را وارد کنید تا مشتریان بتوانند با سرعت بالاتری آگهی‌های شما را مشاهده کنند. توصیه می‌شود از قابلیت اکازیون پس از گذشت 2 روز و از قابلیت بالابر پس از گذشت 3 تا 7 روز از زمان ثبت آگهی به منظور افزایش میزان بازدید و دریافت نتیجه مطلوب استفاده کنید.

برای اینکه تاریخ آگهی به‌روز شود شما می‌توانید از قابلیت بالابر استفاده کنید. کافی است آگهی مورد نظر را انتخاب و گزینه بالابر را بزنید. با انجام این کار آگهی شما در صدر آگهی‌ها ثبت شده، قرار می‌گیرد و تا ثبت آگهی‌های دیگر در بالا نمایش داده می‌شود.

در صورتی که ملک شما، در مدت زمان کوتاه‌تر از 30 روز به فروش/ اجاره رفت، می‌توانید آگهی خود را بایگانی کنید.

در نظر داشته باشید، تغییر در اطلاعات باعث نمایش به‌روزتر آگهی شما نمی‌شود؛ زیرا تاریخ ثبت آگهی ثابت است و در زمان ایجاد آن ثبت می‌شود و با تغییر اطلاعات آگهی، این تاریخ ثابت می‌ماند.

خیر، شما به هر میزان و هر تعدادی که بخواهید می‌توانید اطلاعات آگهی خود را تغییر دهید. فقط

بله، در هر آگهی این امکان وجود دارد تا از تعداد بازدید و کلیک روی آگهی مطلع شوید. در صورتی که مدیر آژانس هم باشید، این امکان را دارید تا از مجموع کل بازدید و کلیک‌ها روی کل آگهی‌های ثبت شده در یک بازه زمانی خاص مطلع شوید.

5- گزارشات

با توجه به اینکه مدیر یا مشاور هستید، شما می‌توانید به گزارشات متعددی دسترسی داشته باشید. برای مدیران آژانس‌ها میزان آگهی‌های ثبت شده، وضعیت و تنوع آن‌ها به همراه میزان آگهی‌های عکس‌دار و بدون عکس در یک بازه زمانی مشخص، گزارش تعداد بالابر و اکازیون استفاده شده در یک بازه مشخص، گزارش محلاتی که در آن‌ها فعالیت داشته‌اید برای آگهی‌های فروش و رهن و اجاره، در کنار میزان بازدید و کلیک روی آگهی‌های ثبت شده در یک بازه زمانی مشخص نمایش داده می‌شود. برای مشاورین هم گزارشات میزان، تنوع و وضعیت آگهی های ثبت شده، در کنار میزان بالابر و اکازیون استفاده شده نمایش داده می شود.

متاسفانه تا این لحظه این امکان پیاده‌سازی نشده است ولی در برنامه‌های توسعه کیلید وجود دارد.

6- خرید اشتراک بانک فایل

برای اینکه بتوانید فایل‌های مناسب را برای خودتان دسته‌بندی کنید، می‌توانید با افزودن به علاقه‌مندی‌های خود این امکان را داشته باشید تا بعدا به آن مراجعه کنید.

برای آگهی کردن فایل‌های بانک فایل، فقط کافی است با کلیک روی گزینه انتشار آگهی در کیلید، اطلاعات آن را به فرم ثبت آگهی انتقال داده و در صورت نیاز تغییرات مورد نظر را روی آن اعمال کنید. در نظر داشته باشید که برای آگهی کردن فایل‌ها نیاز به اشتراک/ بسته فعال آگهی دارید.

بله، همانطوری که در بالا گفته شد، شما به عنوان یک مشاور می‌توانید مستقلا سرویس بانک فایل خود را تهیه و از آن استفاده کنید.

بله، این سرویس برای مشاورین مستقل هم فعال بوده و آن‌ها هم با خرید اشتراک خود، می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

اطلاعات بانک فایل، روزانه با حجم زیادی وارد می شود. در مرحله اول این اطلاعات توسط چندین الگوریتم هوش مصنوعی شناسایی شده و به صورت آنلاین در اختیار شما مشاورین قرار داده می‌شود. در مرحله بعدی، کارشناسان کیلید، این اطلاعات را مجدد بررسی کرده و اطلاعات فایل را با اطمینان بالایی صحت‌سنجی می‌کنند. بدیهی است پروسه صحت‌سنجی انسانی، زمان‌بر بوده ولی آنلاین و سریع بودن در این سرویس برای شما مشاورین از اولویت بالایی برخوردار است. به همین دلیل اطلاعات ابتدا توسط هوش مصنوعی تایید می‌شود و سپس کارشناسان اطلاعات را صحت سنجی می‌کنند.

در خرید اشتراک بانک فایل، هیچ محدودیتی در انتخاب محله وجود ندارد. شما می‌توانید از بسته‌های از پیش تعریف شده مجموعه محلاتی را انتخاب کنید. در صورتی که نیاز به محلات خاصی دارید، می‌توایند با تعریف بسته اختصاصی خودتان، اشتراک بانک فایل را خریداری کنید.

در حالتی که محله فایل مورد نظر در اشتراک خریداری شده موجود نباشد، نیاز است تا دسترسی به آن محله را هم به اشتراک خود اضافه کنید. برای این منظور کافی است با کلیک روی خرید اشتراک در پیغام نمایش داده شده وارد روند خرید شده و اشتراک خود را بروزرسانی کنید.

پس از انتخاب فایل مورد نظر خود، با کلیک روی آن از بخش اطلاعات مالک، امکان دریافت شماره تماس مالک را خواهید داشت.

بله، در صورتی که مدیر آژانس هستید، می‌توانید با مراجعه به بخش اشتراک‌ها و انتخاب خرید اشتراک بانک فایل، اقدام به خرید اشتراک برای مشاورین آژانس خود کنید. پس از خرید اشتراک، دسترسی استفاده از این سرویس برای همه مشاورین آژانس شما فعال می‌شود.

این سرویس به منظور ارائه اطلاعات فایل‌های مالک‌دار به مشاورین طراحی شده است. این فایل‌ها از منابع مختلفی تامین می‌شود تا نیاز مشاورین به جست و جوی دستی بین فایل‌ها را تسریع کند.

شما می‌توانید با مراجعه به بخش اشتراک‌ها، اشتراک بانک فایل خود را تمدید کنید و یا با همکاران ما تماس بگیرید تا اشتراک شما را بروزرسانی کنند.

بله این امکان وجود دارد تا با شماره مالکی که قبلا با وی تماس داشته‌اید، جست و جو انجام دهید.

پاسخ خود را پیدا نکردید؟
021-41067000

شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 18 پاسخگوی شما هستیم.

اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

اگر هنوز برای شروع تصمیم نگرفته‌اید، ما می توانیم در تصمیم گیری به شما کمک کنیم. به شما می‌گوییم چگونه می‌توانید با کیلید کار کنید و یا اینکه برای اطمینان خود، می‌توانید از همکاران ما بپرسید. فقط در نظر داشته باشید، زمان محدود است.