1/7

امکانات و توضیحات

بالکن
انباری
وام دار

فوری فروشی.......... شدیدا زیر قیمت 77 متر 2 خواب طبقه اول 4 تا تک واحدی نقشه واحد عالی بدون پرتی بالکن بزرگ و سرتاسری انباری بزرگ پارکینگ 2 ماشین همزمان محله دنج و ساکت دسترسی عالی به منطقه قیمت پایین در منطقه قیمت: 1/085/000/000 تخفیف ویژه پای معامله شدیدا زیر قیمت ....... فوری فروشی اولین بازدید = خرید توجه: این واحد وام 160 میلیونی دارد لطفا املاک تماس نگیرد فقط خریداران واقعی تماس بگیرند

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

خرید آپارتمان محله ستارخان شهر تهران

این آگهی خرید آپارتمان 78 متری در محله ستارخان و در منطقه 2 شهر تهران واقع شده است و از امکاناتی نظیر بالکن و انباری برخوردار است. این آپارتمان مسکونی 17 سال ساخت، 2 اتاق خواب دارد. با احتساب هر متر مربع 13.59 میلیون تومان با قیمت 1.06 میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

نمودار شاخص قیمت خرید خانه در منطقه 2 شهر تهران مشخص می‌کند که قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های فروخته شده در این منطقه چه تغییراتی به خود دیده است. شاخص قیمت فروش آپارتمان هر منطقه را می‌توان با شاخص قیمت خرید آپارتمان در مناطق دیگر مقایسه کرد و تغییرات خانه‌های فروخته شده در بازه‌ زمانی 1 تا 7 سال، سن ساخت بالای 5 سال و زیر 5 سال و متراژ‌های کمتر از 85 متر، بین 85 تا 150 متر و بیشتر از 150 متر را سنجید.