ثبت رایگان آگهی
خرید
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  قیمت
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در ونک تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 3

  تعداد کل معاملات انجام شده686 معامله
  میانگین قیمت متر مربع38.71 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل4.997 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 13.32% +

  خرید آپارتمان در ونک

  ونک یکی از محله‌های تهران واقع در منطقه 3 است. این محله در بخش شمالی تهران واقع شده است و به خیابان‌های اصلی نظیر خیابان ولیعصر و بزرگراه‌های چمران و حقانی منتهی می‌شود. این منطقه به عنوان یکی از مراکز اداری تجاری مهم با امکان فروش آپارتمان‌ها با موقعیت اداری جزو محله‌های پرجمعیت و پرتردد تهران است. خرید خانه در ونک طرفداران بسیاری دارد.

  میدان ونک به غیر از خیابان ولیعصر به خیابان‌های ملاصدرا، حقانی، برزیل و خیابان ونک راه دارد. در خیابان‌های فرعی منتهی به این خیابان‌ها واحد‌هایی برای خرید آپارتمان در ونک وجود دارد. خرید خانه در ونک با توجه به قدمت بنا و شرایط ساختمان می‌تواند متفاوت باشد.

  خرید خانه در ونک

  خرید خانه در ونک به دلیل مزایایش مورد پسند بسیاری از افراد است. بیشتر ساختمان‌ها در این منطقه قدیمی‌ساز هستند، مجتمع‌های مسکونی بسیاری در این محله ساخته شده که بر خلاف قدمت مستحکم هستند. از جمله مجتمع‌های مسکونی معروف در محله ونک می‌توان به مجتمع مسکونی پارک و پرنس، باغ ونک، مجتمع مسکونی سپیدار و پردیس اشاره کرد. اگر به زندگی در مجتمع‌های مسکونی علاقه‌مند هستید می‌توانید گزینه‌ی خرید آپارتمان در ونک و مجتمع‌های مسکونی آن را در نظر بگیرید.

  زندگی در مجتمع‌های بزرگی که موقعیت اداری و تجاری دارند، تجربه‌ای متفاوت است. این مجتمع‌ها با امکاناتی که ارائه می‌دهند به یک شهر کوچک تبدیل شده‌اند. خرید آپارتمان در ونک و مجتمع‌های مسکونی با وجود امکانات این مجتمع‌ها شرایطی مناسب برای زندگی دراختیارتان قرار می‌دهد.

  خرید خانه در ده ونک

  میدان ونک یکی از میدان‌های اصلی تهران محسوب می‌شود که در امتداد خیابان ولیعصر واقع شده است. این میدان یکی از قطب‌های مهم تجاری شهر تهران است. در خیابان‌های منتهی به میدان ونک، دفاتر اداری و مجتمع‌های تجاری فراوانی وجود دارد. در کنار این میدان مهم بخش‌هایی وجود دارد که ماهیت مسکونی خود را حفظ کرده‌اند. ده ونک که یک محله قدیمی و معروف است از قدیم به عنوان یکی از مناطق خوش آب و هوا در تهران شناخته می‌شده است.

  با فاصله کمی از میدان ونک که برج‌های تجاری بلند و فضایی تجاری و اداری دارد، ده ونک قرار گرفته که فضایی مناسب برای خرید آپارتمان در ونک دارد. این منطقه همچنان بافت قدیمی خود را حفظ کرده است و خانه‌های ویلایی زیادی در آن برای خرید خانه در ونک وجود دارد. بخش شرقی محله ونک یکی از منطقه‌هایی بود که اقلیت‌های ارمنی در آن سکونت داشتند و در حال حاضر باشگاه آرارات یکی از مکان‌هایی است که به ارمنیان اختصاص داده شده است.

  محدوده ده ونک درخت‌های قدیمی و تعدادی نهر دارد که به منظور احداث مسیر فاضلاب بسته یا کور شده‌اند. این منطقه یکی از زیباترین بخش‌های محله ونک برای سکونت در خانه‌هایی با متراژ بالا محسوب می‌شود. خرید خانه در ونک در این منطقه بیشتر مربوط به خانه‌های ویلایی و قدیمی است که بیش از30 سال قدمت ساخت دارند.

  مطالعه بیشتر

  خرید و فروش املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در ونک تهران