Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+7عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. قیطریه
کد آگهی: 3522017
انتشار: 1 روز پیش

قیطریه ۱۳۰ متر//کلیدنخورده//ویوکل شهر ۲پارکینگ

قیمت کل(تومان)57 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)438.46 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - قیطریه
ساخت 1400
130 متر
2 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 5
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن درب ریموت آنتن مرکزی دوربین مداربسته لابی بالکن و تراس درب ضد سرقت
فایل کاملا انحصاری | کلید در اختیار

قیطریه | فرعی آرام، دسترسی عالی

کلیدنخورده

۱۳۰ متر | ۲ خواب

طبقات بالا با ویو باز و فوق‌العاده

۲ پارکینگ اختصاصی

متریال برند و کیفیت ساخت بالا

فایل انحصاری — کلید موجود (بازدید سریع)

کارشناس فروش:
بدیعی

قیطریه ۱۳۰ متر//کلیدنخورده//ویوکل شهر ۲پارکینگ

قیمت:57میلیارد

آژانسزندگی آرمانی
Background pattern
آژانسزندگی آرمانی