4. منطقه 1
  5. زعفرانیه
کد آگهی: 3520899
انتشار: 1 هفته پیش

۲۰۰ متر نوساز . مدرن . پاگرد مجزا . قلب زعفرانیه

قیمت کل(تومان)150 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)750 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - زعفرانیه
نوساز
200 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:سنگ
مبله آنتن مرکزی دوربین مداربسته استخر جکوزی بالکن و تراس اینترنت مرکزی پارکینگ سرپوشیده سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی باشگاه سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته لابی اجازه ورود حیوانات خانگی باغ بام (روف گاردن) ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
یکی از بهترین فرعی‌های زعفرانیه که دسترسی خوبی داره
سازه مدرن با نمایی جذاب
مشاعات خیلی خوب مثل لابی بزرگ سینما سالن کنفرانس و اجتماعات ،جیم ،استخر ،سونا، جکوزی ،روف گاردن و سالن بیلیارد و کتابخانه
پاگردا مجزاست
سالن و آشپزخونه نور مستقیم جنوب رو داره خوابها نور شمال رو داره
هر واحد ۲ تا پارکینگ سندی هم داره

۲۰۰ متر نوساز . مدرن . پاگرد مجزا . قلب زعفرانیه

قیمت:150میلیارد

آژانساملاک ملکا زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ملکا زعفرانیه