4. منطقه 1
  5. زعفرانیه
کد آگهی: 3520683
انتشار: 1 هفته پیش

۳۵۰ متر مهر و نیاز زاده. ۳ پارکینگ

قیمت کل(تومان)160 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)457.14 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - زعفرانیه
ساخت 1393
350 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:4
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:سنگ
مبله آنتن مرکزی دوربین مداربسته استخر جکوزی بالکن و تراس اینترنت مرکزی پارکینگ سرپوشیده سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی باشگاه سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته لابی اجازه ورود حیوانات خانگی باغ بام (روف گاردن) ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
از بهترین سازه‌های زعفرانیه
مشاعات کامل
نور خوب
پلان زیبا
ابعاد درست

۳۵۰ متر مهر و نیاز زاده. ۳ پارکینگ

قیمت:160میلیارد

آژانساملاک ملکا زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ملکا زعفرانیه