Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+2عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 6
  5. فاطمی
کد آگهی: 3520658
انتشار: 1 هفته پیش

فروش دفتر کار, اتاق اداری و مطب 4 خوابه در فاطمی

قیمت کل(تومان)13.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)122.73 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - فاطمی
ساخت 1375
110 متر
4 اتاق
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
طبقه 3
تعداد کل طبقات:3 طبقه
آب گرم:آبگرم کن
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی
تعداد واحد در طبقه:3 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
۱۱۰ متر موقعیت اداری کارگر شمالی | نبش مظفری‌خواه
آپارتمان ۱۱۰ متری
موقعیت اداری فعال
طبقه سوم
نورگیر عالی
سند تک‌برگ
نبش گذر، موقعیت شناخته‌شده
دسترسی عالی به بزرگراه هاي تهران و حمل و نقل عمومی
مناسب دفتر مهندسی، حقوقی، شرکت‌های خصوصی و سرمایه‌گذاری
مالک فروشنده واقعی
قیمت قابل مذاکره برای خریدار قطعی

فروش دفتر کار, اتاق اداری و مطب 4 خوابه در فاطمی

قیمت:13.50میلیارد

مالک
Background pattern
مالک