4. منطقه 1
  5. ولنجک
کد آگهی: 3519760
انتشار: 2 هفته پیش

۱۰۵ متر مدرن مشاعات کامل. ویو همیشگی تهران

قیمت کل(تومان)70 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)666.67 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - ولنجک
نوساز
105 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:7 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:6 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:سنگ
مبله آنتن مرکزی دوربین مداربسته استخر جکوزی بالکن و تراس اینترنت مرکزی پارکینگ سرپوشیده سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
نمونه این واحد تویه ولنجک پیدا نمیشه

ورودی از لابی ۳۰۰ متری با ارتفاع ۵ و لابیمن ۲۴ ساعته
۲ لاین آسانسور
سالن اجتماعات و جیم
استخر و سونا و جکوزی
روف گاردن

واحد رو به جنوب با ویویی که هرگز ندیدید

عکس تزئینی می‌باشد

۱۰۵ متر مدرن مشاعات کامل. ویو همیشگی تهران

قیمت:70میلیارد

آژانساملاک ملکا زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ملکا زعفرانیه