4. منطقه 1
  5. قیطریه
کد آگهی: 3518194
انتشار: 9 ساعت پیش

فروش زمین/کلنگی در قیطریه

قیمت کل(تومان)210 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)428.57 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - قیطریه
اشاره نشده
490 متر
جنس کف:اشاره نشده
490 متر زمین
بر 10 شمالی
700 متر بنا در 2 طبقه

فروش زمین/کلنگی در قیطریه

قیمت:210میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد