Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+6عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. الهیه
کد آگهی: 3517479
انتشار: 1 روز پیش

الهیه ۱۸۰ متر برج باغ/چشم انداز همیشگی باغ سفارت

قیمت کل(تومان)135 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)750 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - الهیه
ساخت 1402
180 متر
3 اتاق
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
طبقه 7
تعداد کل طبقات:11 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:4 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
فرشته / برج باغ
چشم‌انداز همیشگی باغ سفارت
18 متر تراس
-

الهیه ۱۸۰ متر برج باغ/چشم انداز همیشگی باغ سفارت

قیمت:135میلیارد

آژانساملاک ۲۲ زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ۲۲ زعفرانیه