Thumb 1
Thumb 2
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. ولنجک
کد آگهی: 3515332
انتشار: 3 هفته پیش

پیش فروش آپارتمان نوساز با امکانات لوکس در ولنجک

قیمت کل(تومان)240 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)800 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - ولنجک
ساخت 1404
300 متر
4 اتاق
انباری ندارد
3 پارکینگ
آسانسور ندارد
طبقه 8
تعداد کل طبقات:17 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:غربی, جنوبی, شمالی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سنگ
مبله استخر جکوزی بالکن و تراس سونا آشپزخانه مبله سینمای خانگی باشگاه سالن اجتماعات سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی
✨ مشخصات آپارتمان:
▪️ متراژ: ۳۰۰ متر مربع
▪️ تعداد اتاق: ۴
▪️ طبقه: ۸ از ۱۷

▪️ منطقه بازی کودکان و سالن ملاقات

📍 موقعیت عالی در ولنجک با دسترسی آسان به امکانات شهری.

💎 فرصتی مناسب برای زندگی با کیفیت و سرمایه‌گذاری مطمئن.
📞 جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
سازنده بنام منطقه
سرمایه گذاری امن در بازار امروز

پیش فروش آپارتمان نوساز با امکانات لوکس در ولنجک

قیمت:240میلیارد

آژانساملاک ملکا زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ملکا زعفرانیه