Thumb 1
Thumb 2
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. ولنجک
کد آگهی: 3513208
انتشار: 1 ماه پیش

۲۲۰ متر نوساز اکازیون تاپ لوکیشن

قیمت کل(تومان)142 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)645.45 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - ولنجک
ساخت 1404
220 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
پارکینگ سرپوشیده باشگاه آشپزخانه مبله نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی سیستم خانه هوشمند دوربین مداربسته جکوزی ورودی اختصاصی سالن اجتماعات فضای بازی کودکان باغ بام (روف گاردن) استخر مبله درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی سونا آنتن مرکزی شوتینگ زباله اینترنت مرکزی سیستم اعلام حریق درب ریموت لابی بالکن و تراس

سرایدار مقیم
۲ لاین آسانسور

پلان تفکیکی با نور مستقیم و ارتفاع سقف بلند
آشپزخانه فرنیش برند
۳ خواب استاندارد
مستر بزرگ
۲ پارکینگ سندی باکس. قابلیت اظافه کردن پارکینگ

۲۲۰ متر نوساز اکازیون تاپ لوکیشن

قیمت:142میلیارد

آژانساملاک ملکا زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ملکا زعفرانیه