1/5

امکانات و توضیحات

نگهبان
تهویه مطبوع
پارکینگ
آسانسور
درب ریموت
سالن ورزش
انباری
موقعیت اداری

موقعیت جغرافیایی بنا: جنوبی موقعیت جغرافیایی واحد: شمالی تعداد پارکینگ: 1 تعداد طبقات: 5 تعداد واحد در طبقه:2 وضعیت سکونت: تخلیه نوع سند: شخصی سایر امکانات:دارای برد مجزا برای نصب تابلو بر خیابان اصلی پاسداران( پزشکان و وکلا), حیاط, درب ریموت, سرایدار, آب, برق, گاز واحد نورگیر, اسپیلت, پارکینگ, انباری ادرس : پاسداران نبش گلستان نهم ساختمان پرنس

آگهی‌های مشابه

آگهی مشابهی برای این ملک موجود نیست

اطلاعات بازار مسکن

شاخص محله
روند تغییرات قیمت
قیمت کل
قیمت مترمربع
درصد تغییرات
مناطق :
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶
۱۷
۱۸
۱۹
۲۰
۲۱
۲۲

اجاره آپارتمان محله پاسداران - ضرابخانه شهر تهران

این آگهی رهن و اجاره آپارتمان 120 متری در محله پاسداران - ضرابخانه و در منطقه 4 شهر تهران قرار دارد. امکانات این خانه شامل نگهبان، تهویه مطبوع، پارکینگ، آسانسور، درب ریموت، سالن ورزش و انباری است. قیمت ودیعه یا رهن این آپارتمان 100 میلیون تومان است که ماهانه مبلغ 10 میلیون تومان بابت اجاره آن باید پرداخت شود.

نمودار شاخص قیمت خانه در منطقه 4 شهر تهران نشان دهنده تغییرات قیمت کل و قیمت هر متر مربع خانه‌های موجود در این منطقه است. با نگاهی به این نمودار خواهید فهمید قیمت رهن و اجاره خانهدر این منطقه تا چه اندازه منطقی است و با واقعیت بازار مطابقت دارد. همچنین می‌توان شاخص قیمت خانه در منطقه 4 را با شاخص قیمت دیگر مناطق شهر تهران مقایسه کرد و تصویر درستی از تفاوت قیمت در مناطق گوناگون به دست آورد.