ثبت رایگان آگهی
رهن و اجاره
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  رهن
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  اجاره
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  رهن و اجاره املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در یوسف اباد منطقه 6 تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 6

  تعداد کل معاملات انجام شده560 معامله
  میانگین قیمت متر مربع28.43 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل3.392 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 10.70% +

  رهن و اجاره آپارتمان در یوسف‌آباد

  قدمت سکونت در محله یوسف‌آباد به اواخر دوره قاجار بازمی‌گردد و از محله‌های قدیمی و خوش‌نام شهر تهران است. محله یوسف‌آباد واقع در منطقه 6 شهرداری تهران ازجمله محله‌های با بافت شهری مدرن است که دسترسی خوبی به سایر مناطق شهر نیز دارد. محله یوسف‌آباد دارای خیابان‌ها و کوچه‌های فرعی عریض و سرسبزی است که از آرامش خاصی نیز برخوردار است.

  امکانات شهری در این محله از استاندارد بالایی برخوردار است و آن را به یکی از محله‌های کامل شهر تبدیل نموده است. اجاره خانه در یوسف‌آباد با توجه به امکانات آن از قیمت‌های نسبتاً بالایی برخوردار است. دسترسی آسان و مستقیم به مرکز شهر و دیگر نقاط شهری ازجمله ویژگی‌های برجسته این محله و دلیل تقاضای بالا برای اجاره آپارتمان در یوسف‌آباد است. چنانچه از بودجه قابل‌توجهی برای رهن آپارتمان در یوسف‌آباد در اختیار داشته باشید می‌توانید واحدی شیک و حتی لوکس را در این منطقه پیدا کنید.

  وضعیت اجاره خانه در یوسف‌آباد

  محله یوسف‌آباد یکی از محله‌های خوب شمال مرکزی شهر است که دسترسی مناسبی به سایر نقاط شهر دارد. همچنین به دلیل آرامش محلی و قشر نیمه مرفه جامعه که در آن ساکن هستند افراد بسیاری برای اجاره خانه در یوسف‌آباد به آن مراجعه می‌کنند. با افزایش ساخت‌وسازهای چندطبقه به‌راحتی می‌توان واحد موردنظر برای اجاره آپارتمان در یوسف‌آباد را پیدا کرد. همچنین ساختمان‌های قدیمی زیادی نیز به‌منظور رهن آپارتمان در یوسف‌آباد با هزینه مناسب وجود دارد. قسمت شرقی این محله به دلیل هم‌جواری با خیابان ولیعصر و برخورداری از آرامش و طبیعت بهتر عموماً باقیمت بیشتری برای اجاره به متقاضیان عرضه می‌شود. واحدهای نوساز برای افرادی مناسب است که اجاره آپارتمان در یوسف‌آباد را ترجیح می‌دهند از طرفی برای کسانی که به آپارتمان علاقه ندارند موارد اجاره خانه در یوسف‌آباد نیز وجود دارد. جهت آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان در یوسف‌آباد می‌توانید به سایت کیلید سر بزنید و در بخش اجاره آپارتمان از قیمت اجاره آپارتمان در یوسف‌آباد و اجاره خانه در یوسف‌آباد مطلع شوید.

  معرفی و تاریخچه

  محله یوسف‌آباد از قدیمی‌ترین محله‌های شهر تهران است که از دوره ناصرالدین‌شاه قاجار برجای‌مانده است. اما برخلاف قدمت خود بافت شهری مدرن با خیابان‌هایی عریض و سرسبز دارد. محدوده محله یوسف‌آباد از شمال به بزرگراه همت و محله ونک ، از جنوب به محله فاطمی ، از شرق به خیابان ولیعصر و از غرب به بزرگراه کردستان می‌رسد. بافت مسکونی محله یوسف‌آباد اغلب از خانه‌های ویلایی نیمه مدرن و آپارتمان‌های نوسازی که اخیراً به وجود آمده‌اند، تشکیل‌شده است. خیابان اصلی این محله خیابان سید جمال‌الدین اسدی آبادی است که در میان مردم به نان یوسف‌آباد معروف است. خیابان جهان‌آرا نیز از دیگر خیابان‌های مهم مسکونی در این محله است .

  دسترسی و امکانات

  پارک و فرهنگسرای شفق یکی از برجسته‌ترین مراکز فرهنگی و تفریحی محله یوسف‌آباد است. همچنین این محله از تعداد زیادی بوستان با فضای سبز درخور توجه نیز در خود دارد. مجتمع تجاری رز، پاساژ هنر و پاساژ فرهنگ ازجمله مراکز خرید اصلی این محله هستند. همچنین برای خرید مایحتاج روزانه در دو طرف خیابان یوسف‌آباد مغازه‌های مختلفی وجود دارد. به ‌منظور دسترسی به محله یوسف‌آباد می‌توانید از طریق بزرگراه همت، بزرگراه کردستان، خیابان ولیعصر و خیابان فاطمی به آن مراجعه کنید. همچنین از طریق خطوط سریع‌السیر بی آر تی و مترو نیز می‌توان به محله یوسف‌آباد رفت‌وآمد کرد. مسیرهای دسترسی مناسب متقاضیان اجاره آپارتمان در یوسف‌آباد را افزایش داده است.

  نتیجه گیری:

  محله یوسف‌آباد از محله‌های قدیمی مسکونی منطقه 6 شهرداری تهران است. این محله به دلیل موقعیتی که دارد از دسترسی مناسبی به سایر نقاط شهر نیز برخوردار است. اغلب بافت مسکونی محله یوسف‌آباد را خانه‌های ویلایی شیک و نیمه مدرن تشکیل می‌دهند. از همین رو موارد اجاره خانه در یوسف‌آباد از بازار پررونقی برخوردار است. همچنین به دلیل افزایش روزافزون ساخت‌وسازها در این محله موارد اجاره آپارتمان در یوسف‌آباد نیز به‌راحتی در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد. به‌منظور رهن آپارتمان در یوسف‌آباد می‌توانید با صرف وقت به جستجوی ساختمان‌های قدیمی باقیمت مناسب نیز اقدام کنید.

  مطالعه بیشتر

  رهن و اجاره املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در یوسف اباد منطقه 6 تهران