ثبت رایگان آگهی
رهن و اجاره
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  رهن
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  اجاره
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  رهن و اجاره املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در پاسداران تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 4

  تعداد کل معاملات انجام شده1251 معامله
  میانگین قیمت متر مربع21.66 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل2.143 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 9.23% +

  رهن و اجاره آپارتمان در پاسداران

  محله پاسداران ازجمله محله‌های شیک شمال شرقی تهران است که در مرز بین شهرداری منطقه 3و 4 شهری قرار دارد. خیابان اصلی این محله خیابان پاسداران است که نام قدیم آن خیابان سلطنت آباد بوده است. خیابان پاسداران از تقاطع همت و شریعتی شروع‌شده تا ابتدای نیاوران امتداد دارد. در دو طرف خیابان پاسداران کوچه و خیابان‌های فرعی محله پاسداران را تشکیل می‌دهند.

   اجاره خانه در پاسداران به دلیل فضای سبز و ویژگی‌های برجسته خیابان‌های آن طرفداران بسیاری دارد. همچنین موارد بسیاری برای اجاره و رهن آپارتمان در پاسداران برای متقاضیان با مبالغ مختلف وجود دارد. اجاره آپارتمان در پاسداران از نسبت متوسط سایر مناطق شهر  بیشتر است. محله پاسداران جزو یکی از قدیمی‌ترین و برجسته‌ترین محله‌های شیک شهر تهران است.

  معرفی و پیشینه پاسداران

  محله پاسداران که ناحیه شرقی آن در منطقه 4 و ناحیه غربی در منطقه 3 واقع‌شده است یکی از محله‌های خوش‌نام و باکلاس شهر تهران است.

   همان‌طور که گفته شد محله پاسداران در دو طرف خیابانی به همین نام قرار دارد. محدوده این محله از جنوب به بزرگراه همت، از شمال به نیاوران و از غرب به خیابان شریعتی و از شرق توسط اتوبان صیاد مشخص می‌شود. خیابان‌های فرعی این محله بانام‌هایی چون گلستان و بوستان و شماره‌های زوج و فرد مشخص می‌شود. محله پاسداران به دلیل امکانات و دسترسی مناسبی که دارد، بسیاری آن را برای سکونت انتخاب می‌کنند.

  خیابان پاسداران یکی از خیابان‌های بزرگ شمال شرقی شهر است که از جنوب به شمال امتداد دارد. نام قدیم این خیابان سلطنت آباد بوده که پس از انقلاب به پاسداران تغییر نام داده است. بسیاری از ملک‌های مسکونی در این منطقه ویلایی‌های بزرگ با باغ‌ها و درختان بسیار بوده است و همچنان می‌توان آثاری از آن را در فرعی‌های آن مشاهده کرد. طی سالیان گذشته افزایش ساخت‌وساز در این محله تعداد ملک‌های ویلایی را روزبه‌روز کمتر کرده است.

  دسترسی و امکانات محله پاسداران

  محله پاسداران از شرق به بزرگراه صیاد شیرازی و از شما دسترسی مستقیم به بزرگراه صدر دارد. همچنین از جنوب محله پاسداران می‌توان توسط بزرگراه همت به سایر مناطق شهر نیز مراجعه کرد. یکی از ویژگی‌های برجسته این منطقه خارج از محدوده طرح ترافیک و زوج فرد است که امکان تردد آسان را میسر می‌کند. خیابان شریعتی و کلاه دوز نیز از دیگر راه‌های دسترسی سریع  به محله پاسداران هستند.

  ازجمله امکانات حمل‌ونقل عمومی در این منطقه می‌توان به سرویس‌های مختلف اتوبوس‌رانی و پایانه تاکسی در چهارراه پاسداران اشاره کرد. همچنین با استفاده از مترو میدان نوبنیاد ، شریعتی و قلهک نیز می‌توان به نقاط شمالی و غربی این محله دسترسی داشت.

  سرسبزی خیابان‌ها و کوچه‌های محله پاسداران از دیگر ویژگی‌های برجسته این محله است. همچنین عرض کوچه‌ها و معماری مدرن شهری در آن مشهود است.

  دسترسی به مراکز خرید محلی و برندهای مختلف، مراکز آموزشی متعدد و دیگر امکانات شهری از دیگر ویژگی‌های مناسب این محله است که بسیاری را برای اجاره خانه در پاسداران ترغیب می‌کند. 

  وضعیت مسکن در پاسداران

  اجاره آپارتمان در پاسداران در فرعی‌های مختلف با توجه به موقعیت قرارگیری ملک از مبالغ مختلفی برخوردار است.

  خیابان گلستان و فرعی‌های مجاور خیابان دروس از مناطق گران‌قیمت برای اجاره خانه در پاسداران است. همچنین مبلغ رهن آپارتمان در پاسداران و مناطق غربی آن بیشتر از مناطق شرقی است.

  به‌منظور اجاره آپارتمان در پاسداران باقیمت مناسب می‌توانید جستجوی خود را در کل محله گسترده کنید. زیرا هنوز هم برخی از مناطق محدود در پاسداران وجود دارد که از خانه‌ها و ساختمان‌های قدیمی و ارزان‌قیمت برخوردار است.

   متأسفانه به دلیل تمایل بالای صاحب‌خانه‌ها به دریافت اجاره ماهیانه موارد رهن آپارتمان در پاسداران بیشتر محدود به ساختمان‌های نوساز می‌شود. آپارتمان‌های لوکس و بورژوایی نوساز در این محله نیز از قیمت بالایی برای اجاره آپارتمان برخوردارند.

  اجاره خانه در پاسداران برای خانه‌های ویلایی از مبلغ بالایی برخوردار است که عموماً متراژهای بالایی را نیز شامل می‌شود. در محله پاسداران عموماً خانه‌های قدیمی را می‌توانید باقیمت کمی پایین‌تر اجاره کنید.

  مطالعه بیشتر

  رهن و اجاره املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در پاسداران تهران