ثبت رایگان آگهی
رهن و اجاره
 • خرید
 • رهن و اجاره
  جستجو محله
  نوع ملک
  نوع کاربری
  نوع ملک
  قیمت
  رهن
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  اجاره
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است
  تعداد اتاق خواب
  متراژ
  متراژ بنا
  تا
  مقدار حداقل از حداکثر بیشتر انتخاب شده است

  رهن و اجاره املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در بلوار فردوس تهران

  امکانات ملک
  موارد بیشتر
  شرایط
  موارد بیشتر

  اطلاعات ماه اخیر منطقه 5

  تعداد کل معاملات انجام شده2097 معامله
  میانگین قیمت متر مربع26.27 میلیون تومان
  میانگین قیمت کل2.351 میلیارد تومان
  درصد تغییرات قیمت یک ماه گذشته 9.93% +

  رهن و اجاره آپارتمان در بلوار فردوس

  اجاره خانه در بلوار فردوس با توجه به دسترسی خوب و امکانات ویژه‌ای که این محله دارد، متقاضیان زیادی دارد. محله بلوار فردوس به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌شود. محله بلوار فردوس شرق قدمتی بیشتری نسبت به ناحیه غربی  آن دارد. دسترسی سریع محلی با استفاده از سیستم حمل‌ و نقل عمومی ازجمله امکانات ویژه‌ای است که بسیاری را برای اجاره و رهن آپارتمان در بلوار فردوس مشتاق می‌کند. تعداد بالای ساختمان‌های چند طبقه در این محله اجاره آپارتمان در بلوار فردوس را بیش‌ازپیش آسان کرده است. اجاره خانه در بلوار فردوس به دلیل امکانات رفاهی و تفریحی بسیاری که دارد و دسترسی که به مراکز خرید دارد متقاضیان بسیاری دارد. بلوار فردوس که جزو منطقه 5 شهرداری تهران است قابل‌توجه کسانی که تمایل به سکونت در غرب تهران دارند از بازار داغ املاک برخوردار است.

  معرفی و پیشینه بلوار فردوس

  بلوار فردوس که جزو منطقه 5 شهرداری تهران محسوب می‌شود به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌شود. محله بلوار فردوس شرقی از پیشینه‌ای حدود 50 ساله برخوردار است که پس از افتتاح ایستگاه مترو صادقیه روزبه‌روز در حال گسترش است.

  بافت محلی بلوار فردوس را می‌توان از بافت‌های جوان و مدرن شهر دانست که تعداد زیادی آپارتمان در خود جای‌داده است. همین امر باعث شده تا افراد زیادی به این محله برای اجاره آپارتمان در بلوار فردوس مراجعه کنند.

   عبور بزرگراه ستاری از میان این بلوار آن را به دو قسمت غربی و شرقی تقسیم کرده است. بنابراین با عبور از این بزرگراه به‌راحتی می‌توانید به محله بلوار فردوس دسترسی داشته باشید.

   

  دسترسی و امکانات محله بلوار فردوس

  یکی از خطوط مهم مترو تهران که آن را به متروی کرج متصل می‌کند در بلوار فردوس قرار دارد. ایستگاه مترو صادقیه که شرق و غرب تهران و حتی کرج را به یکدیگر مرتبط می‌کند در بلوار فردوس شرقی قرارگرفته است. همچنین محله بلوار فردوس به بزرگراه شهید ستاری، بلوار آیت‌الله کاشانی، بزرگراه جناح، بزرگراه شهید اشرفی اصفهانی، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری دسترسی مستقیم دارد.

  محله بلوار فردوس دارای مراکز آموزشی و فرهنگی بسیاری است که آن را برای سکونت بسیار مطلوب می‌کند. بنابراین با اجاره خانه در بلوار فردوس نگرانی از بابت نزدیکی به مدرسه فرزندتان نخواهید داشت.محله بلوار فردوس دارای بوستان‌ها و پارک‌های بزرگ و کوچک بسیاری است که این محله را تبدیل به یکی از محله‌های سبز شهر کرده است. دسترسی به مراکز خرید مختلف در بلوار فردوس ساکنان این محله را ازلحاظ خرید روزانه بی‌نیاز می‌کند.

  وضعیت مسکن در بلوار فردوس

  در محله بلوار فردوس شاید بیش از هر جای دیگری در شهر شاهد ساختمان‌های چندطبقه و سر بر آسمان برافراشته هستیم.  همین امر در پیدا کردن موارد اجاره خانه در بلوار فردوس کار شما را کمی سخت می‌کند. بنابراین قیمت‌های اجاره خانه در بلوار فردوس برای خانه‌های ویلایی بالاتر از واحدهای آپارتمانی است.

  موارد رهن آپارتمان در بلوار فردوس نیز با توجه به تعداد بالای واحدهای اجاره‌ای در این منطقه از تعداد بالایی برخوردار است. البته آپارتمان‌های نوساز که تعداد کمی هم در این محله ندارند، از قیمت بالاتری نبست به دیگر موارد اجاره آپارتمان در بلوار فردوس دارند.

  متراژهای مختلف و آپارتمان‌های چند سال ساخت در محله بلوار فردوس امکان یافتن موارد ارزان‌قیمت را در آن بالا می‌برد. همچنین قسمت غربی محله از قیمت کمتری برای اجاره آپارتمان در بلوار فردوس برخوردار است.

  مطالعه بیشتر

  رهن و اجاره املاک مسکونی، آپارتمان، خانه در بلوار فردوس تهران