Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+6عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 3
  5. امانیه
کد آگهی: 3525244
انتشار: 2 روز پیش

آپارتمان ۲۰۱متر ۳خواب مستر قيمت قبل از عيد

قیمت کل(تومان)100 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)497.51 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - امانیه
ساخت 1404
201 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای آجری
جنس کف:سنگ
مبله درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی پارکینگ سرپوشیده سونا آشپزخانه مبله نگهبانی ۲۴ ساعته دوربین مداربسته سیستم اعلام حریق جکوزی لابی باغ بام (روف گاردن) استخر بالکن و تراس
⚜️ مشخصات واحد :
☑️ واحد نوساز با متراژ ۲۰۱ متر
☑️ طبقه سوم با ۳ اتاق خواب مستر
☑️ پارکینگ پوشیده برای ۲ خودرو
☑️ انباری و بالکن
☑️ امکانات شامل استخر، سونا، جکوزی فعال
⚜️ مشاعات :
✅ لابی با امنیت ۲۴ ساعته
✅ دوربین مداربسته و سیستم اعلام حریق
✅ محوطه زیبا با باغچه و فضای سبز

***********
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

آپارتمان ۲۰۱متر ۳خواب مستر قيمت قبل از عيد

قیمت:100میلیارد

آژانساملاک ۲۲ زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ۲۲ زعفرانیه