Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+7عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3525065
انتشار: 19 ساعت پیش

نیاوران محمودی برج باغ 370 متر 4پارکینگ باکس

قیمت کل(تومان)240 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)648.65 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1398
370 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 9
تعداد کل طبقات:12 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای رومی (کلاسیک)
جنس کف:سنگ
باشگاه آشپزخانه مبله نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی سیستم خانه هوشمند دوربین مداربسته سینمای خانگی جکوزی ورودی اختصاصی فضای بازی کودکان سالن اجتماعات باغ بام (روف گاردن) استخر مبله درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی پاسیو سونا آنتن مرکزی شوتینگ زباله اینترنت مرکزی سیستم اعلام حریق درب ریموت لابی بالکن و تراس
متقاضی محترم لوکشین دقیق برج در نیاوران محمودی می باشد و لوکشین مپ پیش فرض سایت است.

🔹سند شخصی
🔹برج باغ / 370 متر / 36 متر تراس مبله
🔹4 خواب مستر با جکوزی اختصاصی+ کلوزت
🔹چشم انداز ابدی شمال جنوب سالن غرق نور
🔹4پارکینگ باکس سند دار
🔹مطبخ+ سوئیت مجزا
🔹فرنیش Gaggenou

امکانات لوکس مشابه هتل 5 ستاره در 5 طبقه منفی شامل:
گیت نگهبانی در ورودی برج و امنیت 100% ثبات کامل
✅ لابی لوکس به ارتفاع سقف 8 متر+3 شیفت لابی من +2 لاین اسانسور آلمانی
✅مجموعه ورزشی مجهز + استخر سونا جکوزی
✅سالن اجتماعات مبله و کنفرانس مبله با میز و تجهیزات مدیریت
✅روفگاردن با استخر نور طبیعی
✅ حیاط سازی به سبک هلندی و ورودی شاهانه

نیاوران محمودی برج باغ 370 متر 4پارکینگ باکس

قیمت:240میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه