4. منطقه 1
  5. سوهانک
کد آگهی: 3525022
انتشار: 7 ساعت پیش
آگهی ویژه

ارتش۱۵۰مترنوسازشهرک لاله

قیمت کل(تومان)51 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)340 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - سوهانک
ساخت 1403
150 متر
3 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 1
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:1 واحد

ارتش شهرک لاله نوساز
۱۵۰متر،۳خواب،یک مستر
متریال درجه یک
پلان تفکیکی باخوابهای کاملامجزا ازسالن
هرسه خواب وسالن نورجنوب
سرایدارمقیم،ورودی ازلابی
سندشخصی بدون ریشه
قره داغی هستم مشاورشمادرامورملک

ارتش۱۵۰مترنوسازشهرک لاله

قیمت:51میلیارد

مشاور مستقلرضا قره داغی
Background pattern
مشاور مستقلرضا قره داغی