6.17.0
Gallery Mainتزئینی
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. دارآباد
کد آگهی: 3524912
انتشار: 2 روز پیش

برج برند/دارآباد/فول هتلینگ

قیمت کل(تومان)90 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)450 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - دارآباد
نوساز
200 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:9 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:5 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای شیشه‌ای
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی پارکینگ سرپوشیده سونا باشگاه آنتن مرکزی نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی دوربین مداربسته سیستم خانه هوشمند اینترنت مرکزی سیستم اعلام حریق درب ریموت جکوزی ورودی اختصاصی سالن اجتماعات فضای بازی کودکان لابی باغ بام (روف گاردن) استخر بالکن و تراس
✅200متر/3خواب/مشاعات آبی فعال

✅ورودی از لابی مجلل/لابی من

✅سرایدار مقیم/تیم خدماتی 24ساعته

✅ مدیریت قوی

✅استخر سونا ✅بخار سونا ✅سوناخشک استخر کودک✅ استخر بزرگسال✅ سالن بیلیارد ✅سالن ریلکسی ✅سالن اجتماعات

دارای 2پارکینگ باکس سندی

لوکیشن دنج دارآباد

✅

برج برند/دارآباد/فول هتلینگ

قیمت:90میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد