Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+5عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3524816
انتشار: 13 ساعت پیش

برج باغ برند در یاسر پنت هاوس 670 متری طبقه 14 با 100 متر تراس(25%آفر در تماس)

قیمت کل(تومان)520 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)776.12 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1399
670 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 14
تعداد کل طبقات:14 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای رومی (کلاسیک)
جنس کف:سنگ
درب ریموت مبله استخر جکوزی سینمای خانگی باشگاه سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان درب ضد سرقت شوتینگ زباله پاسیو آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق نگهبانی ۲۴ ساعته لابی اجازه ورود حیوانات خانگی باغ بام (روف گاردن) ورودی اختصاصی

📍 لوکیشن واحد : فرمانیه سنبل

1️⃣سند: شخصی تک برگ
2️⃣سن : 1399
3️⃣متراژ : 670 متر
4️⃣ تعداد اتاق : 5 خواب مستر+ سوئیت مجزا و میدروم
5️⃣چشم انداز : ویو 4 جهت کامل شمال جنوب
6️⃣تراس : 100 متر ویو ابدی کل تهران
7️⃣پارکینگ : 8 عدد باکس
8️⃣ارتفاع سقف: 4/20 متر

🔻 امکانات و مشاعات رفاهی شامل:
▫️ 1500 متر لابی مجلل به ارتفاع 8 متر
▫️چهار لاین آسانسور پانوراما برند kone
▫️سالن اجتماعات و رقص + سینما
▫️سالن بیلیارد، بولینگ، مجموعه ورزشی مجهز
▫️ 2 استخر مجزا مسقف، روبازمشرف به باغ
▫️روف گاردن + جاده تندرستی و زمین تنیس
▫️ 2500 متر حیاط سازی هلندی
▫️رسپشن و خدمات هتلداری 24 ساعته

🔸️مشاور شما باقری
🔸️تماس: صفر نهصد دوازه صد و چهارده پنجاه و نه نود و هشت

قیمت:520میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه