Thumb 1
Thumb 2
  1. خانه
  2. خرید
  3. ری
کد آگهی: 3524810
انتشار: 8 ساعت پیش

فروش آپارتمان

قیمت کل(تومان)6.20 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)84.93 میلیون
نوع سند: تک برگ
ری
ساخت 1379
73 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور ندارد
طبقه 1
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:آبگرم کن
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی
تعداد واحد در طبقه:4 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:بخاری
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:موزائیک
پارکینگ سرپوشیده دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته بالکن و تراس
با سلام یک واحد آپارتمان واقع در شهرری میدان حسن زاده مجتمع طبرسی طبقه اول ۷۳ متر دوخوابه دارای پارکینگ و انباری ، بالکن خوب نورگیر عالی گرمایش بخاری سرمایش کولر آبی کابینت ام دی اف در محیطی امن و خانوادگی به فروش می رسد.

فروش آپارتمان

قیمت:6.20میلیارد

مالک
Background pattern
مالک