Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+2عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. اقدسیه
کد آگهی: 3524163
انتشار: 6 روز پیش

اقدسیه گلستان شمالی 170 متر سند شخصی ویو مشجر (107 امضاء)

قیمت کل(تومان)107 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)629.41 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - اقدسیه
ساخت 1395
170 متر
3 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای رومی (کلاسیک)
جنس کف:سنگ
مبله آشپزخانه اوپن درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی پاسیو آنتن مرکزی شوتینگ زباله نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی دوربین مداربسته سیستم خانه هوشمند اینترنت مرکزی سینمای خانگی سیستم اعلام حریق درب ریموت ورودی اختصاصی لابی باغ بام (روف گاردن) بالکن و تراس
لوکیشن واحد : اقدسیه شهرک گلستان شمالی
آفر ویژه به مدت بسیار محدود فروش فوری
1️⃣سند: شخصی تک برگ آماده انتقال
2️⃣سن : 1395( باز سازی و نوسازی شده)
3️⃣متراژ واحد : 170 متر پلن تفکیکی
4️⃣ تعداد اتاق : 3 خوابه
5️⃣چشم انداز : طبقه 5 ویو شمال جنوب مشجر غرق نور
6️⃣بالکن قابل چیدمان
ارتفاع سقف:3/75 متر
✅️لابی مبله مجلل به ارتفاع 6 متر+لابی من

اقدسیه گلستان شمالی 170 متر سند شخصی ویو مشجر (107 امضاء)

قیمت:107میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه