Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+3عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. کیش
  4. ساحل مرجان
کد آگهی: 3524109
انتشار: 4 روز پیش

برج مسکونی ساحلی رویای کیش،60 متری دید دریا

قیمت کل(تومان)25.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)425 میلیون
نوع سند: سایر
کیش - ساحل مرجان
ساخت 1403
60 متر
1 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 7
تعداد کل طبقات:13 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:8 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اسپیلت
سرمایش:اسپیلت
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سرامیک
مبله درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی پارکینگ سرپوشیده آشپزخانه مبله آنتن مرکزی شوتینگ زباله نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی دوربین مداربسته سیستم خانه هوشمند اینترنت مرکزی سینمای خانگی سیستم اعلام حریق درب ریموت ورودی اختصاصی سالن اجتماعات لابی بالکن و تراس
برج های مسکونی رویای کیش
60 متری استودیو فلت(یکخوابه)
فول دید دریا و ساحل مرجان کیش
فول فرنیش آشپزخانه بوش
فول مبله و دیزاین شده.
آماده تحویل و سکونت

جهت دریافت مشخصات تکمیلی با شماره درج شده در آگهی در تماس باشید.

برج مسکونی ساحلی رویای کیش،60 متری دید دریا

قیمت:25.50میلیارد

مشاور مستقلپورسعید
Background pattern
مشاور مستقلپورسعید