Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+7عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 9
  5. مهرآباد جنوبی
کد آگهی: 3524041
انتشار: 5 روز پیش

آپارتمان دوخوابه طبقه پنجم محدوده شمشیری

قیمت کل(تومان)11.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)140.24 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - مهرآباد جنوبی
ساخت 1393
82 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 5
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه اوپن درب ریموت پارکینگ سرپوشیده دوربین مداربسته بالکن و تراس
آپارتمان 82 متری واقع در محدوده شمشیری، 10متری پالیزبان، دو خوابه، طبقه پنجم، با پارکینگ و انباری.
۷۰ متر هم فضا اضافی توی زیرزمین داره، قابل راه اندازی کارهای خونگی، کارگاه مثل مجسمه سازی، آرایشگاه، باشگاه، یا حتی ساخت سوییت مستقل مسکونی که توافقی به مبلغ ملک اضافه می شود.

آپارتمان دوخوابه طبقه پنجم محدوده شمشیری

قیمت:11.50میلیارد

مالک
Background pattern
مالک