4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3523995
انتشار: 1 روز پیش

آپارتمان ۱۴۰ متری ۲ خواب در طبقه اول

قیمت کل(تومان)52 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)371.43 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1376
140 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور ندارد
طبقه 1
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
پارکینگ سرپوشیده بالکن و تراس
۱۴۰ متر
۲ خواب تک مستر
نور شمال و جنوب
ساختمان ۳۰ ساله
۴ طبقه ۲ واحدی
طبقه اول
تراس قابل چیدمان
پارکینگ انباری

بسیار خوش قیمت
نیاز به بازسازی

برای بازدید تماس بگیرید
من فریمهر رضاپور مشاور شما و در کنار شما هستم

آپارتمان ۱۴۰ متری ۲ خواب در طبقه اول

قیمت:52میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد