4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3523926
انتشار: 1 روز پیش

آپارتمان ۲۹۸ متری چهار خواب در نیاوران

قیمت کل(تومان)110 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)369.13 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1395
298 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:3 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
آپارتمان چهار خواب با متراژ ۲۹۸ متر
طبقه سوم از پنج طبقه
سه پارکینگ و انباری
ساخت سال ۱۳۹۵
لابی شیک
استخر سونا جکوزی
فول امکانات
فول مشاعات
واحد کلید نخورده بدون کابینت و کمد پس از قرارداد به سلیقه شما تکمیل می گردد.
پیام در روبیکا تا تصاویر ارسال گردد

مشاور شما الهی

آپارتمان ۲۹۸ متری چهار خواب در نیاوران

قیمت:110میلیارد

آژانسدپارتمان نوین مسکن
Background pattern
آژانسدپارتمان نوین مسکن