Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+10عکس
Thumb 4
  1. خانه
  2. خرید
  3. ساوجبلاغ
  4. هشتگرد
کد آگهی: 3523651
انتشار: 16 ساعت پیش

واحد 90 متری دو خواب طبقه 2 در برج دژماد

قیمت کل(تومان)3.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)38.89 میلیون
ساوجبلاغ - هشتگرد
ساخت 1402
90 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:5 طبقه
✅فایل فروش دپارتمان دژماد برج

⚜️عکس و فیلم های آگهی متعلق به خود واحد می‌باشد و کاملا واقعی هستند

☑️هدف ما پیدا کردن بهترین گزینه با توجه به نیاز و بودجه شماست✨

✨ واحد90متری
✨دو خواب
✨نیمه فول
✨کامل کاغذ دیواری شده
✨دارای رادیاتور
✨دارای نورپردازی لوکس و لاکچری
✨ طبقه 2
✨ منطقه خوش آب و هوا
✨دسترسی عالی به مراکز خرید،بازار و مدرسه و نانوایی
✨ محیط خانوادگی و ساکنین مستقر
✨ موقعیت عالی و دسترسی سریع به ایستگاه مترو
✨ دارای ویو عالی

مدارک تکمیل و قابل استعلام

☑️بهترین لوکیشن برای سکونت و سرمایه گذاری

☑️قابل تهاتر با طلا ، ملک، دلار و ماشین
✅جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل فرمایید

کارشناس فروش ؛ شیخی

واحد 90 متری دو خواب طبقه 2 در برج دژماد

قیمت:3.50میلیارد

آژانسدپارتمان دژماد برج
Background pattern
آژانسدپارتمان دژماد برج