6.17.0
Gallery Mainتزئینی
Thumb 0
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 3
  5. میرداماد
کد آگهی: 3523281
انتشار: 23 ساعت پیش

۲۰۰ متر نفت شمالی شیک

قیمت کل(تومان)62.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)312.50 میلیون
قابل معاوضه
نوع سند: تک برگ
تهران - میرداماد
ساخت 1384
200 متر
3 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
پارکینگ سرپوشیده سونا سالن اجتماعات استخر نگهبانی ۲۴ ساعته لابی جکوزی
درود بر شما
توضیحات کاملا واقعی
فروشنده واقعی

۳ خواب

مشاعات ابی فعال و بازسازی شده

بازدید = خرید ۱۰۰٪
تخفیف پای معامله

مسکن عقیقی امین شما درامور ملکی

۲۰۰ متر نفت شمالی شیک

قیمت:62.50میلیارد

آژانسمسکن عقیقی
Background pattern
آژانسمسکن عقیقی