Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+2عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3523279
انتشار: 1 روز پیش

نیاوران 105متری نوساز مدرن سند شخصی 15متر تراس ویو مشجر

قیمت کل(تومان)65 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)619.05 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1404
105 متر
2 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
شوتینگ زباله پاسیو درب ریموت مبله آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی باشگاه سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق سیستم خانه هوشمند نگهبانی ۲۴ ساعته لابی باغ بام (روف گاردن) ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
نیاوران

سند شخصی تک برگ
105 متر 2 خوابه

🔹15 متر تراس

🔹ویو شمال جنوب مشجر

✅١لابى با ارتفاع سقف ۶ متر + لابی من
✅سالن اجتماعات
✅سالن ورزش مجهز

✳️مشاور شما ثانی
✳️بازدید همه روزه کلید در اختیار
✳️ تماس: صفر نهصد دوازده ششصد و چهل و نه شصد و هفت دو صفر

نیاوران 105متری نوساز مدرن سند شخصی 15متر تراس ویو مشجر

قیمت:65میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه