2. خرید
  3. مشهد
  4. منطقه 1
  5. آبکوه
کد آگهی: 3523119
انتشار: 4 ساعت پیش

ملک کلنگی در منطقه یک مشهد

قیمت کل(تومان)51.87 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)210 میلیون
قابل معاوضه
نوع سند: تک برگ
مشهد - آبکوه
اشاره نشده
247 متر
اشاره نشده
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
اشاره نشده
تعداد کل طبقات:اشاره نشده
آب گرم:آبگرم کن
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
بالکن و تراس
ملک در منطقه یک مشهد و در بلوار کلاهدوز (کلاهدوز۱۷/۲)،نزدیک به بلوار احمداباد واقع شده است.
ملک شمالی و با مساحت 247 متر مربع می باشد، بر آن 13/30 متر است.وبا زیربنا ۳۰۰مترمربع در دو طبقه مجزا می باشد.
با توجه به منطقه و تراکم زیاد پروانه، شرایط سطح اشغال تا 70 درصد و هشت سقف (یک طبقه منفی) را داراست.
طراحی رمپ در حیاط ملک صورت می گیرد و با این اوصاف تعداد پارکینگ را میتوان در نقشه های معماری با حداکثر تعداد در نظر گرفت و تعداد واحدها را افزایش داد.
ابعاد ملک 13/30*18/60 می باشد بنابراین در طراحی معماری نسبتا از تناسبات طلایی پیروی می کند و می توان حداکثر بهره وری را در طراحی نقشه ها وخوش ساخت بودن آن لحاظ نمود.
در پشت ملک (سمت شمالی) کوچه 4 الی 6 متری در نظر گرفته شده است، که بزودی در نقشه های شهرداری لحاظ و اجرایی می شود.

ملک کلنگی در منطقه یک مشهد

قیمت:51.87میلیارد

مالک
Background pattern
مالک