3. تهران
  4. منطقه 4
  5. هروی
کد آگهی: 3523090
انتشار: 7 ساعت پیش

فرصت مشارکت و تملک سهم از ملک کلنگی

قیمت کل(تومان)495 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)495 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - هروی
ساخت 1385
1000 متر
4 اتاق
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
طبقه 4

ملک کلنگی با موقعیت عالی

مساحت زمین: ۱۰۰۰ متر

ابعاد: ۲۵×۴۰

گذر ۱۲ متر مسکونی

سند تک‌برگ آماده انتقال

پهنه R132 با امکان ساخت ۶ طبقه

دارای برق سه‌فاز ۵۰ آمپر صنعتی

مناسب برای اجرای پروژه‌ای سودآور در یکی از بهترین لوکیشن‌های منطقه

قیمت منطقه: متری ۵۷۰ میلیون

امکان ورود سرمایه‌گذار:با حدود ۲۱۰ میلیارد تومان امکان تملک سه‌دانگ ملک فراهم است.

در صورت تمایل چند سرمایه‌گذار نیز می‌توانند به‌صورت مشترک وارد پروژه شوند (هر نفر حدود ۷۰ میلیارد آورده).

مالک محترم (آقای رضایی) به دنبال سازنده نیست و صرفاً با سرمایه‌گذاران وارد قرارداد خواهد شد و در زمان عقد قرارداد، توافق مشارکت به‌صورت رسمی انجام می‌شود.

سرمایه‌گذاران واقعی جهت دریافت اطلاعات کامل و هماهنگی بازدید تماس بگیرند.

همچنین مالکین محترمی که ملک کلنگی دارند یا قصد مشارکت در ساخت دارند، می‌توانند با

مشاوران شما:

محمد – مسکن کارن پاسداران

سلطانی – مسکن کارن پاسداران

فرصت مشارکت و تملک سهم از ملک کلنگی

قیمت:495میلیارد

آژانساملاک کارن
Background pattern
آژانساملاک کارن