Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+4عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. رودسر
  4. رحیم اباد
کد آگهی: 3522992
انتشار: 14 ساعت پیش

ویلا نوساز ۲۴۰ متری در کلاچای_ رضامحله | طبقه اول با پارکینگ و انباری

قیمت کل(تومان)10 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)41.67 میلیون
رودسر - رحیم اباد
ساخت 1404
240 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور ندارد
طبقه 1
تعداد کل طبقات:1 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه اوپن درب ضد سرقت
فرصتی استثنایی برای خریداران

ویلا ۲۴۰ متری نوساز با طراحی مدرن و امکانات کامل در کلاچای_رضامحله به فروش می‌رسد.

این واحد در طبقه اول واقع شده و دارای:

پارکینگ
انباری
ساخت سال ۱۴۰۴

این ملک به دلیل نوساز بودن، متراژ بالا و موقعیت مناسب، گزینه‌ای ایده‌آل برای خانواده‌ها و سرمایه‌گذاران می‌باشد.

برای بازدید و کسب اطلاعات بیشتر، با ما تماس بگیرید.

املاک مهر
" اعتماد 25 ساله ی مردم کلاچای "

قیمت:10میلیارد

آژانساملاک مهر
Background pattern
آژانساملاک مهر