3. تهران
  4. منطقه 17
  5. باغ خزانه
کد آگهی: 3522948
انتشار: 1 روز پیش

فروش آپارتمان/ 2 خوابه در باغ خزانه فول امکانات

قیمت کل(تومان)15.12 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)140 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - باغ خزانه
ساخت 1399
108 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سرامیکی
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده درب ریموت بالکن و تراس درب ضد سرقت
منطقه 17
فروش آپارتمان
باغ خزانه خ تهمتن
108 متر
ملک دوبر با نورگیر زیاد
سال ساخت 99

شماره تماس -

فروش آپارتمان/ 2 خوابه در باغ خزانه فول امکانات

قیمت:15.12میلیارد

مالک
Background pattern
مالک